[cz] Ukradené stránky

vlada83

No avatar

2007-05-06 22:28

Zdravim všechny čechy a slováky na tomto portálu...
došlo k docela podivné události, někdo mi zkopíroval stránky s quickcartem a hodil si je na svůj web. Vše samo bez mého svolení. Moje stránky jsou http://eshop.vanekdesign.com
a zkopírované pak http://demo.jazzport.eu/template02/

Za vším stojí Ferdinand Valent - Praha 6 160 00
IČO 71533010 stránky www.seller.cz

tak vás chci požádat abyste toto jednání vzali na vědomí a tohoto člověka hanili jak to jen jde...At má "dobrou" pověst mrdka jedna...

díky Vlada Vaněk

» Quick.Cart v1.x

Michal Siman :: ITServis.

No avatar

2007-05-07 08:05

no vlado, popravde se tomu ani moc nedivim. bohuzel k tomu neexistuje obrana. priznam se ze sam jsem v dobach sveho ranneho vyvoje ne vsechno vymyslel uplne sam, pozdeji jsem ale na "kradeni" grafickych prvku rezignoval a dnes se snazim byt originalni v ramci oznosti. nijak zvlast se mi to nedari, nejsem grafik, ale mam z toho dobry pocit.

toho cloveka co ti ten design ukrad, muzes naprasit tady, muzes na nej poslat policii, mozna jeste nejakej ten urad pro ochranu autorskych prav, je to prece tvoje autorske dilo. mozna by stacilo ho jen informovat emailem o vsechn moznych aspektech pokud to nestahne.

btw i tak to ma zkopirovany blbe. nema pristup ke zdroji ale jen k HTML kodu, a jak je videt tak to neumi ani z toho dobre vypreparovat a vlozit zpet do sablony. je to nejakej chudak.

Michal Siman :: ITServis.

No avatar

2007-05-07 08:07

btw jak ses na tu jeho stranku s tvoji sablonou dostal? normalne na ni nevede link z jeho stranek?

vlada83

No avatar

2007-05-07 09:32

zdravim, no dam si do vyhledávače vanekdesign a co mi nevyjde na 6. pozici:-)
Hele mě to je vcelku jedno, třeba vydím stránky a něco z nich použiju... ale abych skopčil css a pak ještě zdroják hlavní stránky plus celou grafiku tak to už je moc...
Inspirace a vykradení je něco jinýho

btw ted mi psal na icq, jelikož sem mu napsal mail a prej to stáhne, že sand chce udělat nějakej web o quickcartu a jeho templates...

vlada83

No avatar

2007-05-07 14:04

ehm vydím s tvrdým y, to sem se po ránu vytáhl:-)

Ferdinand

No avatar

2007-06-11 21:53

To je teda zly, takhle hned co vidis hodit public :-( Alespon je fajn, ze to SEO mam promakany, kdyz uz nic jineho :-))

Ne vazne, reagoval bych dost podobne a hodnekrat se mi to uz stalo, ze jsem na cizich webech objevil svuj content i grafiku. tohle je ale jiny pripad! Vsimnete si uz jen URL, ktera je uz podle jmena testovaci (template - demo). Premyslim o projektu, kde by si zakaznik vybiral z designů ruznych free licencovanych produktu vcetne Quick.Cartu. Script mel delat to, ze po vybrani rozbalovaciho menu nahodi jine css... Zkousel jsem to i externe. Vubec neslo o to, ze bych na tom nejak vydelal nebo ten tempalte predelal. Proste do budoucna zkousim obohatit internetove projekty o nove, ktere by prinesly neco uzivatelum a i webdesignerum...

Trochu me zarazila vladova rakce, bez ptani soupnout do eteru tuhle reakci:-( Omluvu nezadam, ale byla by fajn:-)

Ferdinand

Michal Siman :: ITServis.

No avatar

2007-06-13 09:31

tak to si chlape delas asi srandu ne? jeste by se ti mel nekdo omlouvat za to ze obslehnes jeho stranky? odkud jsi spadnul? jestli si chces neco zkouset tak si to zahesluj, nebo si to delej na lokale, ale jakmile to das na net, tak se to muze jmenovat template nebo treba hovno, ale proste si to ukrad a to je fakt! Pokud chces neco testovat nebo s tim delat cokoliv jineho, pak by jsi mel mit souhlas majitele!

Sory, ze reaguju na neco co by jste si meli vyridit mezi sebou, ale tenhle pristup me fakt zere. Ja na tom nevydelavam tak to proste muzu krast? Kde jsi to slysel? Je dobre ze se to sem dalo, alespon kazdej vi na koho si ma davat bacha. omluvit by ses mel ty a take bys to mel stahnout. Tecka.

Back to top
about us | contact