program partnerski - skrypt lub plugin

savan

Avatar: savan

2007-03-18 22:53

Czesc.

Chce zorientowac sie, a pozniej zlecic wykonanie skryptu lub pluginu programu partnerskiego do QC. Skrypt bedzie musial spelniac kryteria, ktore podam i bedzie nieco bardziej rozbudowany, niz tylko skierowanie do witryny lub strony z produktem.

Na pewno niezbedny bedzie panel do logowania partnerow z roznymi ustawieniami (do uzgodnienia) i statystykami klikniec... Bedzie tez panel dla mnie podobny lub taki sam jak ten, w ktorym mozna "podgladac" klientow sklepu. Szczegoly podam, gdy je dokladnie ustale. Domyslam sie, ze ich ilosc oraz stopien trudnosci wplynie na cene realizacji.

Cena koncowa:
1. ja kupuje skrypt wraz z wylacznymi prawami do niego za ustalona cene i robie z nim co chce;
2. wspoltworzymy skrypt, uzywamy we wlasnym zakresie w dowolnym celu i udostepniamy go do sprzedazy np. w sklepie Opensolution/QC po dogadaniu sie z jego tworcami. Dzieki temu ja, jak i programista-wspoltworca mamy z tego staly dochod oraz powod do udoskonlania, czy rozbudowy oprogramowania;
3. Kupuje od wykonawcy za kwote, za ktora bylby dostepny, gdyby byl w sprzedazy razem z innymi wtyczkami/skryptami
4. ?

To tak na szybko, mi przyszlo do glowy.

Zapraszam do dyskusji i skladania propozycji.

» Quick.Cart v2.x

savan

Avatar: savan

2007-03-21 16:37

Halo!

Nikt?

:(

Back to top
about us | contact