Pages:

(CZ) - nefungující plugin v QC v2.0

Hammer

No avatar

2007-03-05 22:34

mam takovej problém- když chci vložit produkt s obrázkem do obchodu, tak se m objeví hláška:
Fatal error: Call to undefined function: imagecreatefromjpeg() in d:\program files\easyphp1-8\www\libraries\FotoJobs.php on line 238

nevíte někdo co s tim, prosím?

ace

No avatar

2007-03-05 23:31

Doinstaluj si do easyphp GD knihovnu anebo to na local-u nezkousej. Typicka hlaska pri chybejici GD knihovny.

michal.siman

No avatar

2007-03-06 07:13

a nebo, pokud nevis jak na to, tak si misto easyphp stahni vertrigo: http://vertrigo.sourceforge.net/?lang=cz je to cely cesky a ma to vse potrebne aby ti fungoval QC na lokale.

ANonYm

No avatar

2007-03-08 14:45

Dobrý den.
Mám stejný problém jako zde byl projednáván s tím pluginem BasketSummary.
Jelikož zde neni uvedeno řešení tohoto problému chtěl bych Vás požádat, jestli by někdo nemohl ten plugin předělat tak, aby fungoval v QuickCart v2.0.
Předem děkuji ANonYm.

ace

No avatar

2007-03-08 15:55

To: michal.siman. Diky moc za odkaz, ani nevis jakou sluzbu si mi s tim odkazem udelal, kolik prace usetril. Pro Easy PHP tim odzvonilo ! SUPER

To: ANonYm. Bohuzel jsem natvrdlym zastancem mnohem starsich verzi a v2 jsem jeste nerozebral, ale pokud bude mallinko casu, diky "michal.siman" hodim to do Vertiga a pokusim se ten plugin predelat.

ANonYm

No avatar

2007-03-10 20:44

To: ace. To by jsi byl moc hodnej. Předem děkuji =)

Pages:
Back to top
about us | contact