Nie mogę dodać strony... jest puste pole gdy chcę dodać

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-10-14 16:56

Jeśli jesteś pewien że wszystkie pliki i foldery mają prawidłowo nadane prawa 777 to musisz się dowiedzieć na jakim serwerze jest strona i wtedy napisz do nich czy coś nie zmieniali w ostatnich dniach (w czasie jak strona przestała działać ).
A poza tym jeśli jesteś administratorem tej strony to powinieneś zadbać o jej aktualizację - obecnie mamy wersję 6 Quick Cms'a

insekcik

Avatar: insekcik

2015-10-14 17:49

Znaczy nadałem to prawo katalogowi "files" w ftp tak jak pisało reszty nie ruszałem...

Patryk

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-10-14 17:51

Nadaj jeszcze prawa 777 katalogom: config, lang, db oraz wszystkim plikom które są w tych katalogach

insekcik

Avatar: insekcik

2015-10-14 17:55

Nadałem, nadal bez zmian i nie mogę dodać strony...

Patryk

insekcik

Avatar: insekcik

2015-10-14 18:09

Praktycznie nic nie musiałem zmieniać ponieważ były te prawa 777 nadane...

Patryk

insekcik

Avatar: insekcik

2015-10-14 18:22

@Simlution
Masz jeszcze jakieś wskazówki co by pomogły jednak wskrzesić tą mierną stronę? :)

Patryk

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-10-14 18:28

U góry pisałem co możesz jeszcze zrobić. Tak będzie najbezpieczniej :)

insekcik

Avatar: insekcik

2015-10-14 18:50

Ale skoro było dobrze cały czas i było tak od zawsze to nagle jakieś zmiany nastąpiły?
Nie mam pojęcia to na pewno awaria tylko komplikacje są ponieważ zrobiłem to co Pan ekspert u góry kazał i nadal nic...

Patryk

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-10-14 20:11

>> tylko komplikacje są
Co masz na myśli?

Po nadaniu praw 777 katalogom pojawiły się komplikacje? Widać, że nie wiesz o czym piszesz.
Miałeś się dowiedzieć na jakim serwerze jest strona i napisać do tej firmy maila.

insekcik

Avatar: insekcik

2015-10-14 20:41

Nie, nie zrozumieliśmy się... Po nadaniu praw nie ma jakichkolwiek zmian, wiem na jakim serwerze jest, zaraz do nich napiszę ale wątpię, że coś to zmieni.

Patryk

openzibi

Avatar: openzibi

2015-10-14 21:13

Insekcik, powinieneś się cieszyć że cokolwiek widać na Twojej stronie.
Stronę masz na cms w wersji v2.x a teraz mamy Quick.Cms.Ext v6.1!
Masz naprawdę dużo szczęścia,że tak stara strona na cms v2.x Ci się nie rozsypała na php 5.4

Co ile lat zmieniasz samochód? Systemy cms wymagają "trochę" częstszej zmiany.
Stronę utworzyłeś 5 lat temu a w tej branży to jest wieczność tym bardziej, że nie dbałeś o swoja stronę i cały czas pracujesz na systemie sprzed 5-6 lat!
Za chwilę Twoja baza plikowa będzie nie do odzyskania.
Sugeruję jak najszybciej przejść na Quick.Cms.Ext v6.1

StudioStrona.pl

insekcik

Avatar: insekcik

2015-10-14 21:47

Dobrze, masz rację dopiero złapałem tą strone w ręce i sam nie mogę się połapać dam radę zaktualizować moją strone do najnowszego Quick.Cms v6.1, nie tracąc ważnych danych na mojej obecnej stronie? Tzn. Artykułów, zdjęć itp? Naprawdę na tym mi zależy i nawet jeśli ktoś byłby tak miły to podałbym wszystkie dane żeby właśnie zaktualizować tą strone i żeby wszystko działało jak powinno...

Patryk

Roni

Avatar: Roni

2015-10-15 07:46

Ustawiłeś prawa 777 do katalogów a sprawdzałeś pliki w tych katalogach? Szczególnie w db i config, one też powinny mieć ustawione odpowiednie prawa.

Nie radzę podawać wszystkich danych miłym ludziom, bo to może się skończyć jeszcze gorzej. Najlepiej skontaktuj się z firmą, która będzie mogła to dla Ciebie zrobić. Opensolution nawet poleca takie tutaj:
http://opensolution.org/partnerzy-opensolution.html
albo nawet lepiej tutaj:
http://opensolution.org/partnerzy-modyfikacje.html

openzibi i selekcjoner dobrze napisali, że korzystasz z wersji systemy, która jest już w warunkach internetu archaiczna. Dobrze że to nie był Wordpress czy Joomla! bo pewnie miałbyś już zawirusowaną stronę z kiepskimi szansami na odzyskanie danych.

Do góry
o nas | kontakt