Szkolenia dla webmasterów

Szkolimy programistów, webdeveloper'ów i grafików z zagadnień związanych z modyfikacją skryptów i obsługą Quick.Cart.Ext i Quick.Cms.Ext. Dowiedz się jaką wiedzę możesz zyskać.

Darmowe i cykliczne szkolenia dla partnerów

Zainwestujemy w Ciebie nasz czas, abyś zyskał umiejętności modyfikacji naszych skryptów i wiedzę w ulepszaniu swojej oferty! Tak rozumiemy partnerstwo i współpracę. Dajesz nam dochody, my dajemy Ci lepszą ofertę i przekazujemy nasze bogate doświadczenie.

Dwa lub trzy razy w roku organizujemy darmowe szkolenia dla partnerów, którzy w małych grupach uczą się z zakresu modyfikacji skryptu, reklamy czy rozwoju biznesu. Dołącz do nas » i ucz się od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

 • Darmowe szkolenie
 • Spotkanie integracyjne
Zdjęcie szkolenia

Odpłatne szkolenia dokształcające

Organizujemy dodatkowe szkolenia dokształcające dla webmasterów. Możemy nauczyć Cię zaawansowanej obsługi i modyfikacji skryptów. Przekażemy Ci trochę teorii i wykonamy wspólnie ćwiczenia praktyczne.

Szkolenia odbywają się w Ustroniu (woj. Śląskie) i trwają w zależności od tematyki jeden lub dwa dni. Będziemy mieli sporo czasu, aby odpowiadać na pytania każdego uczestnika, gdyż na szkoleniach uczestniczy od 4 do 12 osób.

 • Zbigniew Sztandera ze StudioStrona.pl:

  Byłem na prawie wszystkich szkoleniach i zawsze zadawałem sobie pytanie "po co, przecież znam HTML, PHP, CSS". Za każdym razem wracałem jednak z kilkoma nowymi "perełkami" unikalnej wiedzy od OpenSolution. Ta wiedza, dyskusje z partnerami OS, to już procentuje!
 • Jakub Grabowski z Grabek.net:

  Szkolenia organizowane przez drużynę OpenSolution to kopalnia wiedzy! Nie uraczysz na nich marketingowego bełkotu ani banałów, które chwilę po szkoleniu i tak ulatują z głowy. Na szkoleniach OS dostajesz wielką dawkę konkretnej i dobrze "sprzedanej" wiedzy, która ma bardzo praktyczne zastosowanie. Co więcej, będąc partnerem i aktywnym członkiem społeczności OS będziesz miał wpływ na to jaki temat będą poruszały kolejne szkolenia. Gorąco polecam!
 • Mariusz Szczęsny z Hainet.pl:

  Zespół programistów z OpenSolution niejednokrotnie udowodnił ogromną wiedzę jaką posiada tworząc i udoskonalając od wielu lat swoje narzędzia Quick.Cart.Ext oraz Quick.Cms.Ext. Teraz ta wiedza jest w zasięgu ręki każdego partnera! Szkolenie z PHP i SQLite, które przeprowadzili było konkretne i rzeczowe, a cała przekazana wiedza była doskonale ujęta w oparciu o ogromne możliwości nowego Quick.Cms.Ext. Fantastyczne szkolenie wśród osób o podobnych zainteresowaniach i prowadzone przez profesjonalistów.
 • Stanisław Rakowski z Futuro-Design.com.pl:

  Szkolenie z HTML5 oraz CSS3 jest przykładem szkolenia absolutnie obowiązkowego dla firmy patrzącej w przyszłość. Dużymi krokami system Quick.Cms.Ext 6.0 wprowadził w nasze życie te techniki. Profesjonalne podejście do tematu OpenSolution, rzetelność informacji oraz dobre tempo szkolenia spowodowało, że czas dwóch dni minął zaskakująco szybko. Wiedza zdobyta na tym szkoleniu będzie kluczowa przy dalszych pracach w zakresie projektowania stron internetowych.
 • Robert Bich z Netgaleria.pl:

  Świetne, konkretne i dostosowane nie tylko do dedykowanych skryptów informacje. Szkolenie w małej, dość elitarnej grupie stanowi zawsze o wartości każdego kursu OpenSolution. Możliwość wymiany doświadczeń oraz konkretne ćwiczenia, które pozwalają natychmiast weryfikować poznaną wiedzę w praktyce.
 • Grzegorz Łyczykowski z Arnev.net:

  W pigułce ogrom wiedzy, której odkrycie samemu zabrałoby wieki - a tu wszystko wyłożone jak na tacy, na konkretach i dla rzeczywistych zastosowań. Czas pozwolił liznąć z każdej dziedziny tylko trochę, ale dzięki temu otworzył oczy na uniwersalność zastosowań i pomysły na nowe wdrożenia. Dzięki!

Film zrealizowany przez grafiQa.pl

Prowadzący, terminy, lokalizacja

Prowadzącymi są autorzy systemów OpenSolution: Zdzisław Zawada » i Daniel Hydzik »

Szkolenia odbywają się najczęściej w Ustroniu (woj. Śląskie), a terminy są ustalane każdorazowo z partnerami na forum partnerów »

Do góry