błąd po skopiowaniu strony do innego katalogu na serwerze

Arlim

Avatar: Arlim

2014-04-04 00:25

Próbuję uruchomić sklep na docelowej domenie. Kopiuję pliki do docelowego katalogu na serwerze i niestety strona nie uruchamia się. Mam komunikat:

Warning: require_once(templates/Euphoria-Art/page.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tu_sciezka_mojego_serwera/index.php on line 137
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'templates/Euphoria-Art/page.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/tu_sciezka_mojego_serwera/index.php on line 137

Konfiguracja serwera na pewno jest okay, bo na tym samym serwerze w innym katalogu ta sama strona działa bez problemów (używałam testowej domeny do stworzenia strony sklepu i teraz po prostu chcę przenieść do katalogu docelowej domeny).
Tryb transferu ustawiony w TC na binarny.
Po wgraniu nadałam prawa dostępu 777 dla database i files (oraz wszystkich podkatalogów i plików w tych katalogach). Próbowałam też z 700 dla katalogów i 600 dla plików - bez zmian.
Od wielu godzin próbuję to jakoś uruchomić, ale ani tu na forum, ani w googlach nie znajduję rozwiązania ani takiego błędu.

Czy coś robię źle? Co mogę zrobić, żeby uruchomić stronę na nowej domenie? Docelowo mają być 3 różne domeny, ale trochę mi dzisiaj ręce opadły...

» Quick.Cart v6.x

Arlim

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2014-04-04 07:44

Sprawdź czy na serwerze masz katalog templates/Euphoria-Art/ czy czasem program którym kopiowałeś nie zamienia nazw na małe litery i nie ma templates/euphoria-art/ to częsty problem.

Arlim

Avatar: Arlim

2014-04-04 09:22

Uał. Tak właśnie było. Poprawiałam nazwę i strona działa! Sprawdziłam, że w TC mam zaznaczone "zamieniaj litery plików na małe". Odznaczam :)
Co prawda na stronie nie widać żadnych zdjęć, tak jakby nie czytało plików z files. Sprawdziłam, że też im pozamieniało nazwy ! Ta sama przyczyna?

Wewior, ależ Ci dziękuję! :)))

Arlim

Do góry
o nas | kontakt