Funkcjonalność Galerii pomiędzyLite a Ext

wywal

No avatar

2007-11-07 01:38

1.Czy funkcjonalność GALERII pomiędzy LITE a EXT różni się jedynie możliwością umieszczania zdjęć na dole lub na górze?

2.Czy można do wersji bezpłatnej dokupić jedynie Galerię?

» Quick.Cms v2.x

wywal

No avatar

2007-11-07 01:48

3. Czy można spowodować, że zamiast NEXT i PREV będą znaczki >> << lub inne, ale nie językowe?

4. Czy można spowodować, że NEXT i PREV będzie zawsze widoczne. (Skąd ktos ma wiedzieć, że się pojawi jak się przesunie kursor myszy)

5. Czy można ustalić stały rozmiar zdjęcia? A w zasadzie, że dłuższa krawedź ma mieć zawsze długość np 300 pix

wywal

No avatar

2007-11-07 01:51

6. W nawiązaniu do pytania 4. Jeśli udało by się, ze next i prev jest widoczne to czy mogą nie zasłaniać zdjęcia - być trochę z boku lub na dole pomiedzy zdjeciam a close

merci

No avatar

2007-11-07 09:23

wywal - duzo tych pytan, wiec pozwol, ze odpowiem krotko...
ad. 1 tak
ad. 2 nie
ad. 3 tak, wieze sie to z zamiana obrazkow
ad. 4,6 tak, mysle, ze mozna to zrobic przez edycje styli odpowiadajacych za lightbox, znajdziesz je w pliku templates/plugins.css, niestety konkretnie Ci nie powiem, bo jeszcze tego nie robilam, jak bedziesz miec z tym problem, to napisz moze na forum lightboxa
ad. 5 tak, jest to mozliwe, jesli chodzi Ci o to duze zdjecie, to w pliku config/general.php jest zmienna:
$config['max_dimension_of_image'] = 900;
zmien ja na 300

Kordian

Avatar: Kordian

2007-11-07 10:48

ad 2. a po co, można łatwo zmodyfikować kod tak aby wyświetlał ci galerie na dole. Większość do zrobienia jest w pliku default.css

wywal

No avatar

2007-11-07 11:34

Dziękuje za odpowiedzi.
Wystarczą takie krótkie ;)
Ważne ze zrozumiałe.

szmundrok

No avatar

2007-11-10 20:15

jak ustawic zeby zdjecia wyswietlaly sie w poziomie 1foto 2 foto 3 foto 4 foto ...a nie w pionie. Do wczesniejszych wersji bylo to pieknie opisane i dzialao a tu jakos nie moge dojsc

Kordian

Avatar: Kordian

2007-11-12 15:56

Co prawda nie oglądałem jeszcze 2 ale float left pewnie sprawę załatwi

szmundrok

No avatar

2007-11-13 02:53

Kordian - możesz coś bliżej podpowiedzieć jestem laikiem. Co i gdzie miałbym wpisać żeby zdjęcia wyświetlały mi się poziomo. http://www.cosmetic.i365.pl/?citroen-c3,9 zobacz jak to do bani wygląda .....

siwula

No avatar

2007-11-14 19:13

mam ten sam problem nie pomaga float left - trace cierpliwosc a tego g... za cholere nie moge ruszyc.

siwula

No avatar

2007-11-16 23:10

bez waszej laski doszedlem sam mozna pisac i pisac na forum jak grochem o sciane tylko siano sie dla was liczy z wersji ext pozdrawiam

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2007-11-17 20:19

siwula - widze, ze w kazdym temacie (a dokladnie 4 tematy) robisz problem oto samo chyba tylko poto by sie zemscic. Jesli nie odpowiada Ci polityka naszego dzialania to po prostu zrezygnuj z uzywania Quick.Cms.
Zrozum, ze pewne rozwiazania sa platne i wbrew naszym interesom jest podawanie jak je zrobic samemu. Kazdy kto zobaczy to forum zauwazy, ze w innych przypadkach staramy sie pomoc jednak ta sprawa nie jest nam na reke.

Jesli uwazasz, ze liczy sie dla nas "siano" tj. pieniadze to w takim razie po co wsparcie dla darmowej wersji narzedzi gdzie wiekszosc odpowiedzi na problemy pochodzi od nas? Po co darmowa wersja? Przeciez jest mnostwo firm, ktore nie bawia sie w wersje darmowe i tez wychodza na swoje to po co sie w to bawic w takim razie skoro sie liczy dla nas "tylko siano"?

Pamietaj, ze bez platnych rozwiazan Quick.Cms'a i Quick.Cart'a by nie bylo juz dawno bo zyc z czegos trzeba. Dajemy narzedzia darmowe ale i tak ludzie beda narzekac i to jest przykre :(

Prosze Cie tez bys na forum staral sie pisac pod jednym nick'iem gdyz jakos te nicki siwula i szmundrok sa ze soba pokrewne. szmundrok ma problemy ze strona www.gma.com.pl a Ty ze strona cosmetic.i365.pl na ktorej jest email do gma.com.pl. Widze, ze nie tylko ja ale i openzibi zauwazylismy to samo.

szmundrok

No avatar

2007-11-19 13:58

Szmundrok i siwula to dwie rózne osoby - chociaz blisko.. pracujemy w jednym zespole

Panowie w pełni zgadzam sie odnosnie tego ze udzielenie pewnych informacji jest sprzeczne z Waszym interesem, ale w poprzednich wersjach nie bylo problemu z udostepnieniem tej informacji. Tak jak pisałem poradzilem sobie sam z tym problemem (moze toche na okolo) ale efekt jest taki jaki zamierzalem osiagnac. I nie robie nikomu na zlosc.

p.s. Oprócz tej informacji zawsze dostawałem na forum wyczerpujące wskazówki na temat nurtujacych mnie pytan, za co jestem bardzo wdzieczny zalodze Quick.Cms

Pozdrawiam zespól Quick.CMS - szmundrok

www.gma.com.pl

Do góry
o nas | kontakt