Problem z Slimbox2

szlipek

Avatar: szlipek

2010-06-01 11:28

Witam mam problem z instalacją slimboxa wydaje mi się że wszystko mam ok ale coś i tak nie działa problem chyba leży w container.tpl w linijce gdzie jest " AddOnload( initSlimbox2 ); " nie wiem czy tu ma być wpisane initSlimbox2 czy co proszę o pomoc. Mam zaimplementowanego w pages_default też mam ale też mogę mieć źle bo mam rel="slimbox2" więc nie wiem czy w tych 2 przypadkach mam wszystko ok proszę o pomoc

» Quick.Cms v2.x

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2010-06-01 15:43

Z tego co pamiętam to nic nie zmieniałem oprócz wymiany plików z folderu core, a w templates/container.tpl powymieniałem jedynie odnośniki do nowych plików w sekcji head, no i zmodyfikowałem plik templates/plugins.css

lordofhares.com

szlipek

Avatar: szlipek

2010-06-02 09:58

no niestety nie pomogło:(

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2010-06-02 12:57

A czytałeś dokumentację slimbox2 ? może nie dodałeś jQuery, bo projekt wykorzystuje tą bibliotekę. Jak Ci się dalej nie uda tego zrobić to jak chcesz napisz do mnie mam gdzieś skonfigurowaną wersję 2.6 Quick.Cms.

lordofhares.com

szlipek

Avatar: szlipek

2010-06-02 15:01

miałem jquery. Nie wiem gdzie był błąd ale zmieniłem sobie na jquery.lightbox.0,5 i wszystko działa. Nie wiem co zrobiłem źle.

Cinek.ck

Avatar: Cinek.ck

2010-06-02 16:28

Pewnie jakiś szczegół. Ja się wzorowałem na tym wątku http://opensolution.org/Quick.Cms/forum/?p=readTopic&nr=607 - to na przyszłość :) był jeszcze gdzieś pomocny wątek na ten temat, ale nie mogę znaleźć.
Pozdrawiam.

lordofhares.com

Do góry
o nas | kontakt