Brak miniaturek

minus

Avatar: minus

2008-06-02 23:55

Hi

Zacznijmy od tego. To czego szukasz nie jest w plikach skryptu quick.cart'a. Wiec nie masz tam czego szukac i nie jest to wina quick.cart'a.

Masz konto nsoft na serwerze za.pl (osemka.pl czy jakos tak) i w zamian za to,ze nie placisz wywietlaja sie strony z reklamami (doklejany jest na koncu kazdej wyswietlanej strony kawelek kodu w HTML zawierajacy CSS i JS) i ten wlasnie kod powoduje to ,ze nie dziala lightbox na przyklad po stronie user'a.
Jesli oczywiscie masz ustawione prawa dostepu jak wspominal treewood, ten rowniez kod powoduje to,ze nie tworza sie miniaturki w katalogach. Nie jestem tego dokladnie sprawdzic ale na pewno strona admina nie dziala poprawnie na twoim koncie.

Bla,bla,bla....sorry za gramatyke ale nie za bardzo mam czas na pisanie/sprawdzanie.

Wniosek:
1. zaloz konto na jakims innym serwerze (szybkie rozwiazanie problemu)
2. Grzeb w kodzie quick.cart'a (znajomosc PHP,CSS,JS wskazana)

Mam nadzieje,ze pomoglem.

R

mateo-c

No avatar

2008-06-03 21:43

Witaj,no nie pomogłeś.:)
Mam sklep na płatnym serwerze ovh,mam tam kupioną domenę,jest najnowsze php,bo ovh z tego słynie,tak mi się bynajmniej wydaje.
Chodzi lightbox,tylko nie generuje miniaturek.
Posłuchaj,kiedy wchodze do panelu admina,dodaje produkt i zdjęcie.
Wylogowuje się i wchodze w nowo stworzony produkt,nad tekstem produktu widnieje taki mały prostokąt ma on kolor jasny brązowy.
Kiedy na niego klikam pojawia się moje nowo wgrane zdjęcie własnei za pomoca lightbox.Kurde nie wiem o co kaman,a php nie znam,potzrebny mi jest tylko taki prosty sklep,a do szczęścia brakuje mi tylko miniaturek:(

a

Do góry
o nas | kontakt