Poprawka bezpieczeństwa dla CART i CMS

Udostępniliśmy poprawkę bezpieczeństwa do najnowszych wersji naszych systemów CMS i CART

Opis błędu

Osoba będąca zalogowana do panelu administracyjnego może "wstrzyknąć" kod PHP w trakcie edycji języka (tłumaczenia). Z tego powodu zagrożenie dla bezpieczeństwa Twojej strony jest bardzo wysokie. Zanim jednak spanikujesz, chcemy abyś wiedział, że tego typu akcje możliwe są tylko wtedy, gdy ktoś jest zalogowany w panelu administracyjnym Twojej strony. Dlatego tak ważna jest ochrona dostępu do panelu »

Zalecamy wprowadzenie tej poprawki jak najszybciej. Poniżej znajdują się instrukcje wprowadzenia tej i poprzednich poprawek do różnych edycji naszych systemów.

Quick.Cms.Ext v6.7

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Zaloguj się do panelu administracyjnego swojej strony, a następnie przejdź do listy dostępnych poprawek (tak jak jest to przedstawione na obrazu obok). Omówiona wyżej poprawka posiada nazwę "Zabezpieczenie niedozwolonego znaku w zmiennych językowych".

Kliknij na nazwę poprawki aby zapoznać się ze szczegółami. Sprawdź także czy inne poprawki zostały wdrożone.

Quick.Cart.Ext v6.7

Zrzut ekranu Quick.Cart.Ext

Zaloguj się do panelu administracyjnego swojego sklepu, a następnie przejdź do listy dostępnych poprawek (tak jak jest to przedstawione na obrazu obok). Omówiona wyżej poprawka posiada nazwę "Sanitization of illegal characters in language variables".

Kliknij na link "Czytaj więcej »" znajdujący się obok nazwy poprawki aby zapoznać się ze szczegółami. Sprawdź także czy inne poprawki zostały wdrożone.

Quick.Cms v6.7

Wszystkie aktualne poprawki do edycji darmowej systemu CMS v6.x dostępne są w dziale pobierz » Omawiana poprawka to: Sanitization of illegal characters in language variables

Quick.Cart v6.7

Wszystkie aktualne poprawki do edycji darmowej systemu CART v6.x dostępne są w dziale pobierz » Omawiana poprawka to: Sanitization of illegal characters in language variables

Do góry