PHPMailer i załączniki w CMS

Poznaj przygotowane przez nas gotowe rozwiązania rozszerzające funkcjonalność systemu CMS.

Integracja biblioteki PHPMailer

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Przygotowaliśmy instrukcję integracji popularnej biblioteki PHPMailer » z naszym systemem CMS. Biblioteka PHPMailer umożliwia prostą obsługę wysyłania maili m.in. w formacie HTML, z załącznikami czy przy użyciu protokołu SMTP. W internecie znajduje się wiele przykładów rozbudowy i konfiguracji PHPMailera co będzie sporym ułatwieniem dla webmasterów.

Instrukcja integracji » jest dostępna tylko dla naszych partnerów.

Załączniki w mailach do klientów

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Rozszerzenie tutoriala integracji biblioteki PHPMailer » z naszym systemem o opcję wysyłania maili wraz z załącznikiem. Instrukcja zawiera przykłady umieszczenia załącznika w mailach z potwierdzeniem rejestracji użytkownika, złożenia zamówienia, dodania do newslettera czy zmianie statusu zamówienia.

Zapoznaj się z instrukcją » dostępną tylko dla naszych partnerów.

Informacja na email klienta o zmianie statusu zamówienia

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Przygotowaliśmy rozszerzenie dodatku ordering » w postaci wskazówki dla Quick.Cms.Ext+. Po wprowadzeniu modyfikacji system będzie wysyłał do Twoich klientów informacje o zmianie statusu ich zamówień. Treści komunikatów będą bazowały na opracowanych przez Ciebie szablonach.

Instrukcja modyfikacji » dostępna jest tylko dla naszych partnerów.

Projektujesz strony?

Nowe wskazówki, a także wiele innych jest dostępnych tylko dla naszych partnerów. Przygotowaliśmy ofertę współpracy i przywilejów dla webmasterów. Zostań naszym partnerem » za darmo i zyskaj rabaty na nasze systemy oraz dostęp do dodatkowych zasobów.

Oznaczenie pól dla opcji "zapisz z konfiguracją"

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext - oznaczone pola

Opcja "zapisz z konfiguracją" zapisuje stronę, a także niektóre domyślne ustawienia konfiguracyjne pól wybrane w zapisywanym formularzu. Są one wykorzystywane do ustawienia wartości domyślnych dla tych pól podczas dodawania nowej strony. Dla uproszczenia można oznaczyć takie pola zapisywane z wartościami domyślnymi.

Przejdź do instrukcji ». Dostęp do niej posiadają wszyscy zalogowani użytkownicy.

Ukrywanie podstron w wyszukiwarce

Zrzut ekranu Quick.Cms.Ext

Czasami niektóre podstrony posiadają cechę techniczną np. służą do przekierowania do innej podstrony. Wtedy warto ukryć takie podstrony w wyszukiwarce. Odbywa się to przez ustawienie zmiennej konfiguracyjnej. Opracowaliśmy tutorial, który umożliwi wyłączanie widoczności wybranych podstron w wyszukiwarce, poprzez panel administracyjny.

Zapoznaj się z instrukcją » dostępną dla wszystkich zalogowanych użytkowników.

Do góry