Hosting i domeny

Poznaj najlepsze firmy, które świadczą usługi hostingowe dla stron funkcjonujących na programach Quick.Cart i Quick.Cms.

StudioStrona

Najlepszy hosting dostosowany do skryptów OpenSolution. Właścicielem firmy jest nasz platynowy partner, który od lat obsługuje nasze oprogramowanie. Oprócz serwerów firma oferuje rejestrację domen i zapewnia profesjonalną pomoc w modyfikacji i obsłudze naszego oprogramowania.

Użytkownicy naszych skryptów mogą otrzymać nawet 90% rabatu na hosting oferowany przez StudioStrona.

Strona internetowa: studiostrona.pl/promocje/

Kei.pl

Jeden z największych i najlepszych hostingów w Polsce. Szczególnie ceniony za bezproblemową obsługę skryptów OpenSolution oraz za szybką i profesjonalną pomoc techniczną. Polecamy wymagającym klientom, a także webmasterom, którzy poszukują wysokiej jakości oferty resellerskiej.

Strona internetowa: kei.pl

SuperHost.pl

Bardzo popularny hosting, który oferuje duże parametry serwerów, atrakcyjne ceny i dobrej jakości wsparcie techniczne. Wyróżnia go bardzo rozbudowany panel do zarządzania serwerem. Polecamy go także wymagającym klientom lub webmasterom o mniej zasobnym portfelu.

Strona internetowa: superhost.pl

Linuxpl.com

Tani, dobry i bardzo popularny hosting. Polecany głównie dla małych stron internetowych opartych o nasze oprogramowanie, które nie mają większych wymagań, a właściciele liczą się z kosztami.

Strona internetowa: linuxpl.com

Domeny.tv

Firma świadcząca usługi sprzedaży domen. Bardzo dobre rozwiązanie dla firm projektujących strony internetowe. Serwis udostępnia intuicyjny i zaawansowany panel do zarządzania wszystkimi Twoimi domenami w jednym miejscu.

Częsty wybór przez webmasterów. My korzystamy z ich usług od ponad 10 lat!

Strona internetowa: domeny.tv
Do góry