Opcje dla produktów w CMS v6.7

Relacja z etapów rozwoju wersji v6.7 naszego systemu CMS, który planujemy udostępnić do pobrania i sprzedaży końcem 2019 roku.

Ustawienia startowe

Nad listą stron i produktów umieściliśmy nowy przycisk oraz ikonkę plusa. Kliknięcie na nie spowoduje przejście do formularza nowej podstrony / produktu ze wstępnymi ustawieniami wybranych pól.

Ustawienia będą pobierane ze strony nadrzędnej i podstron wcześniej umieszczonych. Funkcjonalność znacznie przyspieszy dodawanie nowych produktów i podstron. Jest świetną alternatywą do funkcji klonowania wszystkich danych wybranej podstrony.

Wyłączenie dostaw dla produktów

Niektóre produkty mogą nie być obsługiwane przez pewnych dostawców. Przyczyn może być wiele m.in. wymiary, wrażliwość na uszkodzenie, itp. Edytując produkt będziesz mógł wykluczyć takie formy dostawy zostawiając te, które są możliwe.

Klient, w trakcie składania zamówienia, nie zobaczy i nie będzie mógł wybrać dostawców wyłączonych dla produktu, który chce zamówić.

Zamówienie do weryfikacji / zapytanie ofertowe

System umożliwi zamawianie produktów wg różnych form działania. Możesz ustawić zamawianie produktów tak, aby klient po jego złożeniu otrzymał automatycznie dane do wpłaty lub link do dokonania płatności elektronicznej.

Dla wybranych produktów będziesz mógł jednak stworzyć wyjątek, aby zamówienie zawierające taki produkt wymagało Twojej weryfikacji przed udostępnieniem danych do wpłaty. Świetne rozwiązanie dla usług wymagających wyceny, niskim stanem magazynowym lub wstępną rezerwacją.

Ulepszenia na liście produktów

Wprowadziliśmy szereg usprawnień dostępnych z listy produktów w panelu administracyjnym. W prosty sposób: przejdziesz do listy wersji produktów, dodasz nowy podprodukt, w trakcie wyszukiwania produktów zawięzisz wyniki do wybranej kategorii.

Zapoznaj się z poniższymi zrzutami ekranu, gdyż najlepiej obrazują wprowadzone przez nas ulepszenia.

Do góry