Obalamy mity o Quick.Cms i Quick.Cms.Ext

Jeszcze kilka lat temu można było uznać, że nasz system CMS przeznaczony był tylko dla prostych stron. Od paru lat jest już zupełnie inaczej!

WordPress ma kilkadziesiąt tysięcy dodatków, a Wasz?

Nasze systemy posiadają wiele funkcji wymaganych do stworzenia strony każdego rodzaju. Rzadko się zdarza, że wymagania klienta wobec serwisu nie pokrywają się z możliwościami naszego systemu.

Czy sprawdzałeś różnorodność dodatków do WordPress czy Joomla!? Przykładowo dodatków od mechanizmów SEO jest 1000. Z tej puli wybierzesz 1, najwyżej 2 dodatki, gdyż większość zawiera te same możliwości. Dodatki pochodzą od różnych wykonawców - to stanowi często jedyną ich różnicę.

Nasz system jest spójny i bezpieczny. Autorami systemu i jego dodatków są te same osoby. Czy wiesz, że na oficjalną stronę WordPress włamano się » już wielokrotnie, a co za tym idzie, także do dodatków tam umieszczonych?

Lista luk bezpieczeństwa
Lista luk bezpieczeństwa w WordPress i w jego dodatkach. Zrzut ekranu ze strony www.osvdb.org
Z bezpieczeństwem wtyczek jest jeszcze jedna kwestia. [...] Wrzucamy, korzystamy z niej na kilku stronach, śledzimy rozwój itd. Przykładowo przez rok czasu wszystko jest ok, usypiamy naszą czujność, dodajemy nawet developera do listy zaufanych. Aż tu nagle, przy kolejnej aktualizacji developer, który już zdobył zaufanie użytkowników, ma wtyczkę zainstalowaną na tysiącach stron dodaje sobie backdoor’a - opinia z serwisu dev.wpzlecenia.pl »
Logo SQLite

Baza danych na plikach? To przeżytek!

Quick.Cms i Quick.Cms.Ext od wersji v6.0 funkcjonuje na bazie SQLite, a nie bazie plikowej. SQLite łączy zalety bazy danych SQL i plików płaskich. SQLite to bardzo popularny system bazy danych i jest używany w programach: Mozilla FireFox, Avast! czy Adobe Air.

Wykorzystanie bazy SQLite zapewnia dogodne warunki rozbudowy strony przy zachowanej prostocie instalacji. - opinia Zbigniewa Sztandery »

Nie da się na tym systemie zrobić rozbudowanego serwisu

Bzdura! Nasz system jest wydajniejszy » niż inne systemy. Quick.Cms.Ext zawiera funkcje, które wymagane są w dużych serwisach m.in. mechanizmy SEO, widżety, dostęp do panelu dla redaktorów, logowanie użytkowników, newsletter, sondy, kalendarz wydarzeń, newsy, tagi, wyszukiwarka, system kopii zapasowej i wiele innych.

Świetna propozycja dla tych, którzy oferują już nie tylko małe serwisy, ale szukają narzędzi szybkich, stabilnych, łatwych w modyfikacji i przede wszystkim bezpiecznych. - opinia Jarosława Migonia »

To, że nasz system CMS jest świetny do prostych realizacji jest oczywiste. Poniżej wybrane przykłady pokazujące, że rozbudowane strony działają na naszych systemach od lat!

Kod źródłowy

Brakuje mi wielu funkcji

Na pewno? Zapoznaj się z listą dodatków », a jeśli faktycznie niektórych zabraknie, to mamy dla Ciebie dobrą informację.

Ewentualny koszt napisania modułu do naszego systemu jest zdecydowanie niższy w porównaniu do innych systemów. Nasz system jest prostszy w modyfikacji, co bezpośrednio wiąże się z cenami usług programistów »

Charakteryzują się intuicyjną obsługą, czystością kodu oraz łatwością modyfikacji co pozwala na proste i szybkie budowanie serwisów internetowych, które doskonale nadają się dla użytkowników - opinia Tomasza Pawęzki »

Quick.Cms.Ext kosztuje, a w WordPress prawie wszystko za darmo

Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Dużo dodatków do WordPress jest darmowych. Posiadają one jednak małą ilość funkcji i w ten sposób zachęca się do kupna płatnego. Wiele darmowych dodatków posiada luki bezpieczeństwa, które są znane hakerom. Miliony stron na WordPress to łakomy kąsek dla włamywaczy.

Czy wiesz, że WordPress czy Joomla! są oparte na licencji wirusowej » GPL? Oznacza to, że sprzedając klientowi stronę na tym systemie, nabywa on wszelkie prawa do udostępniania innym Twojej pracy, bez konieczności uzyskania zgody od Ciebie.

Dlaczego postawiłem na Quick.Cms a nie np. modny Wordpress? Dlatego bo szanuję moich Klientów, dlatego bo dbam o bezpieczeństwo ich stron, szybkość działania oraz prostą i intuicyjną obsługę. Lub inaczej. Dlaczego coraz częściej zgłaszają się do mojej firmy Klienci planujący przenieść swoje strony z Wordpress na Quick.Cms.Ext? - opinia Zbigniewa Sztandery »

Nabywając nasz system otrzymujesz gwarancję! Oznacza to, że w przypadku awarii czy wystąpienia błędów, zrobimy wszystko, by ten problem rozwiązać.

Wielu korzystało z WordPress czy Joomla, a teraz korzystają z naszych systemów. Czemu?

Po pierwsze system jest ciągle rozwijany przez specjalistów, dbają o bezpieczeństwo, nowe trendy i technologie. Po drugie wsparcie techniczne - istotna sprawa przy skomplikowanych modyfikacjach. Po trzecie szkolenia - jesteśmy na bieżąco z nowościami. Po czwarte świetny kontakt... Na tą chwilę nie wyobrażam sobie pracy na innych systemach jak produkty OpenSolution. - opinia Roberta Czyżkowskiego »
Po wielu "bojach" z Joomla i WordPress znalazłem wreszcie prosty w obsłudze i co najważniejsze bezpieczny system. - opinia z serwisu jakicmswybrac.pl »
Zanim zdecydowałem się na ten CMS przeanalizowałem kilka najbardziej popularnych darmowych CMS-ów oraz kilka płatnych. Przeglądam kolejne CMS-y na które trafiam, a mimo to kupuję kolejne CMS-y w Opensolution. - opinia Marka Kuci »
Coraz więcej Klientów decyduje się na migracje swoich stron opartych o Joomla! na Quick.CMS z różnych powodów. Najczęściej zgłaszają się osoby / firmy których strony oparte o Joomla! zostały zaatakowane szkodliwym kodem przez osoby trzecie. - opinia Marcina Górskiego »
Do góry