Konkurs: ranking webmasterów

Wykonujesz strony w oparciu o nasze skrypty? Zgłoś najciekawsze realizacje, które wykonałeś na naszych skryptach i zyskaj szansę znalezienia się w rankingu najlepszych webmasterów rekomendowanych przez OpenSolution!

Zgłoszenie do konkursu

Zapoznaj się z regulaminem konkursu » i wyślij na nasz email listę stron do konkursu. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń to 28 lutego 2017!

Uwaga! Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać adres Twojej strony "portfolio" oraz 3 adresy stron, które wykonałeś w oparciu o nasze skrypty.

Regulamin konkursu "ranking webmasterów"

 1. Uczestnikiem konkursu może zostać osoba, która jest wykonawcą stron opartych o nasze skrypty, czyli Quick.Cms, Quick.Cms.Ext, Quick.Cart lub Quick.Cart.Ext
 2. Każdy uczestnik konkursu musi zgłosić 4 strony, w tym: 3 strony które wykonał na naszych skryptach i 1 swoją stronę "portfolio", która nie musi być oparta o nasz skrypt

Przeczytaj cały regulamin »

 1. Organizator wyłoni 3 zwycięzców. Dodatkowo wybierze 2 uczestników, którzy zajęli odpowiednio 4 i 5 miejsce. Zostaną oni wyróżnieni w rankingu webmasterów rekomendowanych przez OpenSolution
 2. Zwycięzcy otrzymają:
  • licencję na korzystanie z Quick.Cms.Ext+ v6.3 na swojej stronie "portfolio",
  • możliwość znalezienia się w rankingu webmasterów rekomendowanych przez OpenSolution. Dzięki temu zyskasz renomę i dobrą reklamę.
 3. Organizator wyłoni zwycięzców na podstawie łącznej oceny uwzględniając:
  • wygląd i responsywność stron wykonanych przez uczestnika
  • czytelność stron wykonanych przez uczestnika
  • bezpieczeństwo stron wykonanych przez uczestnika (zastosowanie się do naszych wskazówek w dokumentacji)
  • wyniki dla stron wykonanych przez uczestnika w narzędziu PageSpeed Insights
  • jakość kodu HTML i CSS sprawdzone walidatorami z w3c.org
  • różnorodność przesłanych realizacji (strony ciekawsze pod względem modyfikacji, zastosowania różnych technologii będą wyżej oceniane)
 4. Zgłoszenie do konkursu odbywa się przez wysłanie emaila. Adres email znajduje się na stronie kontakt ». Należy pamiętać o podaniu 4 adresów stron.
 5. Na każdej zgłoszonej stronie (celem weryfikacji autora strony) musi widnieć wyraźna informacja o wykonawcy strony lub należy wstawić kod HTML do sekcji META:
  <meta name="opensolution-verification" content="TU_WPISZ_SWOJ_NICK_LUB_NAZWE_FIRMY" />
 6. Strony można zgłaszać do konkursu do 28 lutego 2017
 7. Organizator poinformuje zwycięzców i przekaże im nagrody nie później niż 31 marca 2017
 8. Licencja na Quick.Cms.Ext+ v6.3 otrzymana w ramach konkursu może być wykorzystana tylko dla opracowania własnej strony internetowej zwycięzcy np. strony portfolio. Licencji nie można odsprzedać, przekazać, itd.
 9. Organizatorem konkursu jest Zdzisław Zawada - właściciel OpenSolution, ul. Stalmacha 43B, 43-430 Skoczów, NIP: 5482377466
 10. Reklamacje powinny być składane w terminie 7 dni od zaistnienia problemu - w formie elektronicznej na email podany na stronie kontakt » lub listownie na adres organizatora. Rozpatrzenie reklamacji nastąpi w terminie do 14 dni od momentu złożenia reklamacji
Do góry