Funkcje sklepowe w CMS v6.7

Relacja z etapów rozwoju wersji v6.7 naszego systemu CMS, który planujemy udostępnić do pobrania i sprzedaży końcem 2019 roku.

Klient, po wysłaniu formularza zamówienia, zostanie skierowany do jego podsumowania. W mailu potwierdzającym zamówienie otrzyma także link URL kierujący do tego samego podsumowania. Administrator od strony panelu będzie mógł przejść do tego samego miejsca po kliknięciu na ikonkę "lupy".

Funkcjonalność będzie rozwinięciem dodatku userOrders », który umożliwia przejście do szczegółów zamówienia tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dane do faktury w zamówieniu

Rozbudowaliśmy formularz zamówienia, generowany przez dodatek ordering », o możliwość podania danych do faktury. Klient po zaznaczeniu opcji "Chcę otrzymać fakturę VAT" będzie mógł wpisać nazwę firmy, NIP oraz dane adresowe. Dodaliśmy funkcję kopiującą dane do faktury z adresu dostawy. Przydatna opcja, gdy dane do faktury są podobne do danych do wysyłki.

Ze względu na to, że klienci często zapominają wpisać numer domu, podzieliliśmy pole "Ulica i numer" na dwa odrębne pola.

Sposoby dostawy cz.1

To jedna z kluczowych funkcji sklepowych, która pojawi w tej wersji systemu. W trakcie składania zamówienia, klient zobaczy sposoby dostawy możliwe dla sumarycznej wagi towarów, które chce kupić. Po wybraniu dostawcy będzie mógł ustawić formę płatności dostępną wraz z danym dostawcą.

W formularzu zamówienia, na liście wyboru dostawców, klient zobaczy: nazwę, cenę przypisaną dla danej wagi zamówienia, krótką informację oraz logo.

Płatności cz.1

Do listy funkcji sklepowych systemu dołączy obsługa form płatności. Edytując sposób dostawy ustalisz wszystkie możliwe płatności dostępne wraz z tym dostawcą.
Klient w trakcie składania zamówienia, po wybraniu sposobu odbioru, będzie mógł wybrać formę płatności. Na liście wyboru zobaczy: nazwę, dodatkową cenę (opcja), krótką informację oraz logo.

Do góry