Pages:

Quick.Cms v4.0-rc1 - NON STABLE version - released!

DarkSilver

Avatar: DarkSilver

2012-01-31 19:59

Widzę że się uparłeś :) Czemu miałby wyjść "rel=" z użycia? W html5 jest dostępny. Chyba że chodziło o używanie własnych wartości w atrybucie rel. Dobra, róbcie jak uważacie byle by było szybkie :) A jeśli już jesteśmy przy szybkości, to o ile przyśpieszy nowa wersja CMS? Tak mniej więcej procentowo.

openzibi

Avatar: openzibi

2012-01-31 21:04

DarkSilver - moje testy wykazały róznice ok 25%
Przy 100 unikalnych wizytach dziennie raczej tego nie zauwazysz.
A przy 1000?
A przy 10000? (wizyt, nie odsłon bo tych bywa 10xwiecej)
Mam paru klientów którzy maja np 50-300 wizyt dziennie i od czasu do czasu robia kampanie reklamowe.
Efekt? Przez klika dni, codziennie, ok 5-10tys dodatkowych osób "bezczelnie" włazi na moje serwery :)
I tu te 25% bardzo mnie cieszy.
Masz stary cms? Sprawdż plugin cache.lite.


-------------------------------------------------------
hosting-domeny-strony - http://www.rhh.pl

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-01-31 22:01

Trewood podmieniłbys tego mlboxa na nowszą wersję w v4.0-rc1?

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2012-01-31 22:05

tamta wersja był wadliwa, jeszcze jedna ważna rzecz nie ma ona chyba przewijania zdjęć z kalwiatury, w lightboxie jest to klawisz "n" i "p" niektórzy lubią pstryknąć fotki z klawiatury

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-01-31 22:32

DarkSilver - przyspieszyla od 5-20% (zalezy od ilosci danych, jakich danych, ilosci podstron, rodzaju wyswietlania podstron, ilosci plikow itd). Jednak co ciekawe wiekszosc aplikacji spowalnia z czasem gdyz sie komplikuja. A my na odwrot. Az sie boje co wymyslimy by przyspieszyc skrypt przy kolejnej wersji przelomowej :)

euphoria - w wersji stabilnej otrzymasz mlboxa poprawionego. powtarzac sie nie bede. albo rybki albo akwarium. albo lightbox z wieksza iloscia funkcji albo mlbox o wiele mniejszy. mogles zostac przy lightbox'ie patrzac sie po tym, ze brakuja ci jego funkcje

DarkSilver

Avatar: DarkSilver

2012-01-31 22:52

Openzibi, s chęcią bym spróbował ten plugin cache.lite, ale używam starszej wersji 2.x

Treewood, jak tak przyśpieszacie z qcms to jeszcze go może odchudźcie nieco, o ile jest to możliwe :-)

DarkSilver

Avatar: DarkSilver

2012-01-31 22:53

Heh wprowadźcie opcję edytowania swoich postów ;d

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-02-02 10:30

Stable version is available:
http://opensolution.org/Quick.Cms/forum/new-quickcms-v40-stable-version-released!,2016.html

Pages:
Back to top
about us | contact