seoLinks instrukcja instalacji

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2018-03-22 16:29

Ok, więcej nie będę głupio żartował bo ktoś pomyśli ze na serio. A propos tych adresów to mieliłem temat kilka ładnych lat temu, nie tylko ja, sporo osób pytało, nikt nie złamał tego nieszczęsnego znaku "?" Powiem szczerze że mi się udało, nawet gdzieś mam zapisane rozwiązanie, ale na wersje starszą, weszła nowa wersja, zaktualizowałem skrypt i tu zonk, na nowej wersji nie działa. Musiałem robić przekierowania ze starych adresów przyjaznych na nieprzyjazne.
Jest to walka z wiatrakami prościej jest odpuścić lub zakupić wersje płatną. Powiem wam ciekawostkę że chociaż adresy są mało przyjazne to na darmowym Quicku po półrocznym samodzielnym pozycjonowaniu na 3 frazy byłem w top1 w pierwszej trójce.
Od 3 lat nic nie robię i strona sama się pozycjonuje jestem raz w pierwszej 10 a za tydzień w drugiej 20 i tak w kółko. A klientów mi nie brakuje. Od miesiąca jestem na płatnej wersji i żałuje że wcześniej wałkowałem fora i traciłem cenny czas na modyfikacje darmowej wersji.

marcin_k

Avatar: marcin_k

2018-03-23 07:20

no bo darmowa wersja jest bardziej dla testu lub mega prostych stron. inaczej to nie ma sensu

Do góry
o nas | kontakt