Aktualizacja liczenia sumy kontrolnej dla Tpay

Korzystasz z Tpay (kiedyś Transferuj.pl)? Zmieniła się metoda obliczania sumy kontrolnej.

»

Opis aktualizacji

Opisana poniżej modyfikacja wymagana jest dla użytkowników Quick.Cart lub Quick.Cart.Ext, którzy korzystają z systemu płatności Tpay. Zmieniły się wymagania dotyczące sposobu liczenia sumy kontrolnej dla płatności. Obecna forma będzie działała jeszcze tylko do 20 lipca 2021 r., po tej dacie jedynie nowa wersja będzie wspierana.

Jeśli Ty lub Twoi klienci korzystacie z Tpay - zalecamy wprowadzenie tej zmiany jak najszybciej. Poniżej znajdują się instrukcje do różnych edycji naszego systemu.

Quick.Cart.Ext v6.7

Zrzut ekranu Quick.Cart.Ext

Zaloguj się do panelu administracyjnego swojego sklepu, a następnie przejdź do listy dostępnych poprawek (tak jak jest to przedstawione na obrazu obok). Omówiona wyżej poprawka posiada nazwę "Checksum update for Tpay (formerly Transferuj.pl)".

Kliknij na link "Czytaj więcej »" znajdujący się obok nazwy poprawki aby zapoznać się ze szczegółami. Sprawdź także czy inne poprawki zostały wdrożone.

Quick.Cart v6.7

Opis poprawki do edycji darmowej systemu CART v6.x znajdziesz w specjalnym wątku na naszym forum ».

Upewnij się też przy okazji, czy posiadasz wprowadzone poprzednie poprawki do edycji darmowej systemu CART v6.x, ktore dostępne są w dziale pobierz »

Więcej informacji

W razie pytań więcej szczegółów można znaleźć na stronie Tpay: https://support.tpay.com/pl/aktualizacja-sposobu-liczenia-sumy-kontrolnej

Do góry