14 lat OpenSolution.org

19 maja 2004 roku powstało OpenSolution.org. Zatem minęło już 14 lat. Dziękujemy, że jesteście z nami. Chcemy nadal dostarczać oprogramowanie, z którego będziecie zadowoleni Wy i Wasi klienci.

OpenSolution.org 14 lat temu

Chcesz zobaczyć jak wyglądały strony w roku 2004? Niektórym może ciężko w to uwierzyć, ale 14 lat temu na stronach nie było wielu grafik, efektów czy kodu. Nikt wtedy nie doczekałby się załadowania tak dużego serwisu i szybko zniknąłby on z rynku. Dzisiaj o tej zasadzie także trzeba pamiętać. Budujemy już serwisy z całkiem innej perspektywy, niektóre elementy się jednak nie zmieniają.

  • Zrzut ekranu OpenSolution.org 14 lat temu
  • Zrzut ekranu OpenSolution.org dzisiaj

Pierwsze wersje Quick.Cart

Spotykamy jeszcze czasem w sieci takie starocie. Podobno moda wraca co jakiś czas, więc może tą zasadę wyznają ich właściciele i postanowili do tego czasu ich nie aktualizować. Zobaczcie jak wyglądał domyślny wygląd sklepu kilkanaście lat temu.

  • Zrzut ekranu pierwszej wersji Quick.Cart
  • Zrzut ekranu kolejnej wersji Quick.Cart

Quick.Cms też nie taki młody

Rok później wystartował projekt Quick.Cms. Co prawda panel administracyjny był dużo uboższy niż teraz. Jednak layout od strony klienta dałby się radę obronić nawet w dzisiejszych czasach ;-)

  • Zrzut ekranu pierwszej wersji Quick.Cms
  • Zrzut ekranu panelu administracyjnego pierwszej  wersji Quick.Cms

Projektujesz strony?

Przyłącz się do społeczności naszych partnerów i rozwijaj oprogramowanie wspólnie z nami. Nasi partnerzy mają duży udział w propozycjach nowych funkcji, które pojawiają się w kolejnych wersjach. Zostań naszym partnerem » za darmo i zyskaj także rabaty na nasze systemy oraz dostęp do dodatkowych zasobów.

Do góry