Podstrony w adminie nie ładują się

solo

Avatar: solo

2014-04-04 11:32

Taki problem, nie wchodzą podstrony panelu admina. Każdy link (chociaż oczywiście wszystko jest podlinkowane dobrze) powoduje przeładowanie strony domyślnej admina, czyli /admin.php?p=dashboard
Prawa plików i katalogów nadane dobrze. Nie bardzo mam pomysł co to może być, tym bardziej, że serwis był nieużywany przez kilka miesięcy, a wcześniej się nic takiego nie działo. W samej witrynie nie występuje taki błąd. Kiedyś miałem podobny problem w joomli, ale dotyczył witryny, nie zaplecza i problem leżał w pliku .htaccess albo w jakimś nieszczęsnym dodatku, ale tutaj to raczej nie możliwe. Co więcej załadowałem zrobioną 3 miesiące temu kopię i nic to nie zmieniło, a nie kojarzę, żeby wcześniej taki problem wystąpił wówczas.

» Quick.Cart v6.x

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-04-04 11:59

Podstrony czy strony?
Jak klikasz "Strony" to masz adres "admin.php?p=pages-list" ?

simlution.org

solo

Avatar: solo

2014-04-04 12:04

Dokładnie tak, tzn. taki wyświetla mi przeglądarka po najechaniu na tekst linka, ale po kliknięciu oczywiście się nie ładuje na tą stronę, tylko pozostaje na domyślnej

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-04-04 12:21

Samo to raczej się nie pozmieniało :)
Zerknij do admin.php około linii 72 // page actions , w tym miejscu są linie odpowiedzialne za odpowiednie przekierowanie. Porównaj sobie z oryginałem. Jeśli wszystko będzie OK to może faktycznie .htaccess
Spróbuj zamienić w admin.php linię $p = !empty( $p ) ? strip_tags( $p ) : 'dashboard'; na $p = !empty( $p ) ? strip_tags( $p ) : 'pages-list';

simlution.org

solo

Avatar: solo

2014-04-04 12:56

kurcze no może faktycznie samo się nie pozmieniało:) ale nie mam pojęcia przy jakiej okazji mogłem namieszać.
Porównanie plików admin.php z instalki i mojego pokazuje, że w okolicy definicji przekierowań nie ma różnic, różnice w ogóle w tym pliku wiążą się z instalacją rozszerzeń
Htaccess jest taki sam jak w instalce, a podmianka linijki też nie pomogła:(

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-04-04 13:00

Podmiana linii miały służyć temu, że po zalogowaniu mając adres admin.php powinna się załadować lista stron od razu

simlution.org

solo

Avatar: solo

2014-04-04 13:01

podmiana na czysty admin.php też nie przynosi efektu

solo

Avatar: solo

2014-04-04 13:13

no wiem wiem, o co kaman z tą podmianą, ale właśnie ona też nie działa... domyślnie otwiera się pulpit i klops.

trc

Avatar: trc

2014-05-01 08:11

miałem podobny problem,,
edytuj templates/admin/_header.php i zmień

<?php if( $config['extended_options'] === true ){ ?> 


na:

<?php if( $config['extended_options'] === false ){ ?> 



- zaakceptuj licencje i powinno działać.

barpat

Avatar: barpat

2014-11-25 11:03

Problem pojawia się z przeglądarką Firefox - rozwiazanie działa senks trc

gregy_xl

Avatar: gregy_xl

2016-03-03 16:18

nie widzę takiej linii kodu w tym pliku

gregy_xl

gregy_xl

Avatar: gregy_xl

2016-03-03 20:47

[/<?php
if( !defined( 'ADMIN_PAGE' ) )
exit;
?>

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="<?php echo $config['admin_lang']; ?>" lang="<?php echo $config['admin_lang']; ?>">
<head>
<title><?php echo $lang['Admin'].' - '.$config['title']; ?></title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=<?php echo $config['charset']; ?>" />
<meta name="Robots" content="noindex, nofollow, noarchive" />
<meta name="Description" content="" />
<meta name="Keywords" content="" />
<meta name="Generator" content="Quick.Cart v<?php echo $config['version']; ?>" />


<script type="text/javascript" src="<?php echo $config['dir_core']; ?>common.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo $config['dir_core']; ?>common-admin.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo $config['dir_core']; ?>check-form.js"></script>
<script type="text/javascript" src="<?php echo $config['dir_plugins']; ?>lert.js"></script>
<link rel="stylesheet" href="<?php echo $config['dir_templates']; ?>admin/style.css" type="text/css" />
<link rel="stylesheet" href="<?php echo $config['dir_plugins'] ?>valums-file-uploader/client/fileuploader.css" type="text/css" />
<script type="text/javascript">
var cfLangNoWord = "<?php echo $lang['cf_no_word']; ?>";
var cfLangMail = "<?php echo $lang['cf_mail']; ?>";
var cfWrongValue = "<?php echo $lang['cf_wrong_value']; ?>";
var cfToSmallValue = "<?php echo $lang['cf_to_small_value']; ?>";
var cfTxtToShort = "<?php echo $lang['cf_txt_to_short']; ?>";

var delShure = "<?php echo $lang['Operation_sure_delete']; ?>";
var confirmShure = "<?php echo $lang['Operation_sure']; ?>";
var yes = "<?php echo $lang['yes']; ?>";
var no = "<?php echo $lang['no']; ?>";
var Cancel = "<?php echo $lang['Cancel']; ?>";
var Yes = "<?php echo $lang['Yes']; ?>";
var YesWithoutFiles = "<?php echo $lang['Yes_without_files']; ?>";
var aDelTxt = Array( Yes, YesWithoutFiles );
var sVersion = '<?php echo VERSION; ?>';
var sExtNotice = '<?php echo $config['admin_lang'] == 'pl' ? 'Ta funkcjonalność nie występuje w tym narzędziu.<br />Opcja ta i wiele innych znajduje się w narzędziu <a href="http://opensolution.org/?p=Quick.Cart_editions" target="_blank">Quick.Cart.Ext</a>' : 'This functionality has extended version or is not included in this script.<br />You can get this functionality and much more if you will buy <a href="http://opensolution.org/?p=Quick.Cart_editions" target="_blank">Quick.Cart.Ext</a>'; ?>';
var sExtDemo = '<?php echo $config['admin_lang'] == 'pl' ? 'Zobacz demo »' : 'See demo »'; ?>';


<script type="text/javascript" src="whcookies.js"></script>
</script>
</head>]

gregy_xl

gregy_xl

Avatar: gregy_xl

2016-03-03 21:38

problem rozwiązany zamianą "świeżego" pliku _header.php

gregy_xl

Do góry
o nas | kontakt