Co zrobić z tym błędem?

nadal_zielony

Avatar: nadal_zielony

2014-04-08 00:58

Witam,
Od niedawna używam quick.cart Adres strony internetowej, dla której używam quick'a to www.pabmedia.pl/sklep W zeszłym tygodniu zmieniłem słowo "Produkty" na słowo "Sklep internetowy" w kilku miejscach w jednym pliku. Teraz nie pamiętam, który to był plik. Od tamtego momentu wyskakuje mi następujący błąd:

"Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /sklep/database/translations/pl.php:1) in /sklep/index.php on line 17
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /sklep/database/translations/pl.php:1) in /sklep/index.php on line 17
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sklep/database/translations/pl.php:1) in /sklep/index.php on line 19"

Dodatkowo do panelu administracyjnego od tamtego czasu nie mogę się zalogować. Po logowaniu natychmiast wyrzuca błąd.
"Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /sklep/database/translations/pl.php:1) in /sklep/admin.php on line 14
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /sklep/database/translations/pl.php:1) in /sklep/admin.php on line 14
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sklep/database/translations/pl.php:1) in /sklep/admin.php on line 16"

Nie bardzo wiem o co chodzi. Proszę o pomoc w tym temacie. Co powinienem zrobić, aby pozbyć się błędnego działania strony?

» Quick.Cart v6.x

Mariusz

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2014-04-08 08:17

Prawdopodobnie edytowałeś plik z tłumaczeniami czyli sklep/database/translations/pl.php jakimś edytorem który niepoprawnie go zapisał (tak się zdarza np z windowsowym notatnikiem).
Najlepiej pobierz sobie jakiś lepszy program do edycji PHP/HTML, są nawet darmowe takie jak Notepad++
Pliki zapisuj w zwykłym UTF-8 (bez BOM).

nadal_zielony

Avatar: nadal_zielony

2014-04-08 11:28

Aha... :) Dzięki za szybką odpowiedź. Oczywiście, że robiłem to w windowsowym notatniku. Taki ze mnie specjalista od zieleni :) Wrócę z tamtym plikiem do oryginału.

Ale skoro już rozmawiamy to zapytam w takim razie, czy istnieje możliwość zmiany właśnie słowa "Produkty" na słowo "Sklep internetowy"? I w jakim pliku tego szukać?

Z góry zobowiązany. Pozdrawiam

Mariusz

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2014-04-08 11:39

W panelu administracyjnym w Narzędzia -> Języki -> pl

simlution.org

nadal_zielony

Avatar: nadal_zielony

2014-04-08 14:17

Selekcjoner dzięki, ja namieszałem w treści pliku. Chciałem zmienić polskie słowo na inne polskie.

Mariusz

Do góry
o nas | kontakt