o co chodzi z chmod 777 hepl

dzidol

No avatar

2005-07-20 07:51

czy mozliwe jest umieszczenie QC na serwerze z safe mode np of pl, jak zmienić chmode na 777

dzidol

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-07-20 08:50

nie testowalem na serwerze of.pl ... jesli chodzi o safe mode ... prosze sprawdzic ... mysle, ze powinno dzialac.

chmod sie zmienia przez shella lub przez total commandera (zaznacza sie katalogi/pliki i wybiera plik -> zmien atrybuty i wyskakuje nowe okienko w ktorym zaznacza sie wszystkie pola)

witaj.net

dzidol

No avatar

2005-07-20 16:31

Dzięki Czyli mam do wyboru okienka: archiwalny, tylko do odczytu, ukryty, systemowy, systemowy. Mam zaznaczyć wszystkie? Pojwwia się dziwny wykrzyknik w total komanderze obok pliku, czy o to chodzi?

dzidol

dzidol

No avatar

2005-07-20 17:12

Nie, nie o to chodziło na serwerze są inne okienka niż na kompi chodzi tu o zapis, jeszcze raz dzięki

dzidol

dzidol

No avatar

2005-07-20 18:03

jeszcze jedno pytanie, wszystko fajnie działa tylko nie moge dokonywać zmian w adminie a inne osoby z innego kompa mogą. Mogę usunąć produkt ale nie moge dodać ani dokonać edycji.

dzidol

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-07-20 18:11

tego juz wogole nie rozumiem :)

dzidol

No avatar

2005-07-20 19:22

Poradziłem sobie z chmod 777, a ten drugi problem to to że jak kogoś poproszę o dokonanie zamówienia czy dokonanie zmian poprzez panel admina to mu sie udaje. Natomiast jak ja sam próbóję to sie nie da. Strona www.dzidol na serwerze cba.pl

dzidol

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-07-20 19:42

dzidol - prosze zmienic "quick card" na "powered by quick.cart" a nastepnie poprawic link tak by bylo http:// przed www.opensolution.org

do administracji sie zalogowac nie moge ale generalnie stronka dziala.

widze, ze duzo zmian dokonales na stronie to tez moze byc przyczyna nieprawidlowego dzialania sklepu

witaj.net

dzidol

No avatar

2005-07-20 21:21

ok dzięki


dzidol

Do góry
o nas | kontakt