Modyfikacja Quick.CMSA

michauw

No avatar

2009-06-25 20:22

Witam
Potrzebuje nabyć sporą modyfikacje Quick.CMS.litle a dokładniej pewne aspekty z wersji ext
lista potrzebnych modyfikacji poniżej
1) Przyjazne linki
2) Sitemap z automatu
3) Mile widziany rss (rzecz niekonieczna)
4) Tagi
5) Komentarze

Proszę o pozostawienia kontakt osoby które by sie podjęły takiej modyfikacji wersji litle

» Quick.Cms v2.x

Makaron

Avatar: Makaron

2009-06-26 09:38

Nie prościej po prostu kupić płatną wersję narzędzia? Wątpię, żeby ktoś zrobił to taniej, bo wymaga to dużo pracy.

michauw

No avatar

2009-06-26 15:19

cały problem ze strona na tym oparta ma być powielona zaplecze tematyczne witryny -
trochę jako reklama trochę pod pozycjonowanie ale ogólnie chodzi by było dobre SEO szybko się stawiało i prosto obsługiwało. A ze zaplecze ma być spore to zakup 1 licencji płatnej dla jednej wersji strony spowodowałby całkowitą nieopłacalność projektu. (choć wysłałem zapytanie o ofertę na taką masową licencje do was)

Zanim zacznę realizować tą część wolę się przygotować d wyboru otymalnego rozwiązania wiec przewiduje tez inne cmsy - choc akurat pod zaplecze najbardziej ten mi przypadł do gusty .

A przy zmodyfikowanej wersji LITLE (na co pozwala licencja) i przy koszcie wersji pełna to by było już coś co by mnie zadowoliło tym bardziej ze nie potrzebuje wszystkich elementów tylko niektóre
na co pozwala licencja
w przypadku wersji płatnej
licencja = 1 www wiec przy większej ilości stron tańsze sa modyfikacje do wersji litle

Do góry
o nas | kontakt