Dostosowanie quick cmsa - drobne zmiany

suleq

Avatar: suleq

2010-03-16 20:05

Witam,

Zlecę drobne przeróbki w quick cms na stronie www.sulkowski.pl. Chodzi mi głównie o:

* zmianę strony wyświetlającej jachty, na jakąś ciekawszą i bardziej profesjonalną
* zmianę sposobu wyświetlania plików
* stworzenie szablonu do podstrony z jachtem, tak by po wejściu na podstronę z jachtem dało się przełączać pomiędzy stronami np. opis | galeria | dane techniczne

Proszę o kontakt via e-mail:
suleq(at)o2.pl
, wraz z ofertą cenową (orientacyjną) i przykładowymi pracami. Jeżeli uznasz, że warto przebudować całą stronę (layout itp), także proszę o taką ofertę.

» Quick.Cms v2.x

pozdrawiam, suleq

siwierapatryk

No avatar

2010-03-20 19:00

admin

galluk79

Avatar: galluk79

2010-04-12 19:50

Witam serdecznie

Mógłbym się podjąć stworzenia nowego szablonu dla strony. Koszt 1000 zł netto (faktura VAT).

Przykładowe prace:
evitour.pl
parafialebien.pl
limuzyny.gda.pl

kontika

Avatar: kontika

2010-04-19 17:20

Witam serdecznie

Chętnie podejmę się tego zlecenia. Posiadam wielkie doświadczenie w przeróbkach quick.cms'a, moje prace można zobaczyć tu http://kontika.com/?portfolio,4

Szacunkowe koszty 500-1000 zł netto (faktura VAT).

Zapraszam do kontaktu.

kamyk-aka-kamikaze

Avatar: kamyk-aka-kamikaze

2010-04-22 22:24

kontika - wstydziłbyś się! Twoje portfolio to plagiaty z gotowych szablonów.

Jej, ile tu teraz "fachowców" za dychę :)

kontika

Avatar: kontika

2010-05-02 12:11

Do kamyk-aka-kamikaze:

Nie wiem skąd masz takie informacje, bo moja firma nie robi plagiatów, dla klientów kupuje legalnie! szablony i integruję je z Quick.cms.

Pozdrawiam

DarkSilver

Avatar: DarkSilver

2010-05-02 17:03

Ja tam nie wiem czy to sa plagiaty ale jedno wiem :D Ja bym nie dał 1000zł za integracje szablonu ze stroną :D Juz bym sam sobie wolał to zrobic ;d Nie wiem ile wynosi koszta takiego dostosowania strony ale za 1000 zł to firma może zrobić CMS dostosowany dla naszych potrzeb i od razu podpiąć szablon. Ale to tylko moje zdanie, po prostu wydaje mi sie zbyt droga oferta użytkownika kontika@

kontika

Avatar: kontika

2010-05-02 17:38

Tak wygląda rozmowa z dydetantami, nie wiadomo czy coś sobą reprezentują, ale swoje 3 grosze dorzucić muszą bo nie potrafią się zająć własnymi sprawami.

Moja firma działa legalnie i rozwija się. Inwestuję w marketing i zdobywam coraz więcej klientów. Współpracuję z grafikami a klient ma zawsze wybór, zamówić indywidualny projekt graficzny czy kupić gotowy szablon.
Tylko od zasobności i gustu klienta to zależy.

W tym biznesie kosztuje przede wszystkim wiedza. Klient doceni to, że mu doradzam lepsze rozwiązania, bo to jest wiedza, którą zdobywa się z doświadczeniem, a nie siedząc na forach i prowadząc bezcelowe dyskusje.

Pozdrawiam wszystkich zaradnych w e-biznesie :-)

DarkSilver

Avatar: DarkSilver

2010-05-02 20:12

Nikt tutaj nie twierdzi że Pańska firma działa nielegalnie. Ja osobiście uważam że ta cena jest zbyt wysoka jeśli chodzi o szablon, co do pozostałych modyfikacji to zależny oczywiście co będzie modyfikowane, ale nie sądzę aby tak wysoki był koszt. Jeśli ktoś się skusi na takie usługi i jest zadowolony to OK.

PS.
Pisze się "dyletant" a nie "dydetant" ;-)i

Pozdrawiam

pxl666

Avatar: pxl666

2010-05-04 10:03

panowie - czy jest sens sobie tak slodzic? jesli ktos za prosta prace szarpnie tysia to dobrze bo cena sie ksztaltuje odpowiednio dla calej branzy - kwestia tylko czy znajdzie na to klienta...

widze po swoich klientach ze wielu sie wydaje ze praca z www nic nie kosztuje i za serwis z cms i flaszem nierzadko chca dac max 500 z domena i serwerem...no sorry...

powinnismy raczej wyciagac ceny niz sie wzajemnie dusic - wszak to tylko w naszym interesie jest

Makaron

Avatar: Makaron

2010-05-04 15:08

@kamyk-aka-kamikaze - Z tego co widzę temat jest oznaczony, jako oferta pracy, więc jeśli nie chcesz złożyć stosownej oferty dla zainteresowanego to wszelkie inne komentarze są zbędne. Mógłbym dorzucić swoje 3 grosze, ale tego nie zrobię, bo ten temat to nie miejsce na kłótnie. Ostrzegam, że posty niedotyczące tematu będą usuwane.

Mak-Web.pl - Modyfikacje skryptów Q.Cart i Q.Cms

Akme

Avatar: Akme

2010-05-04 16:34

koleżanka szukała wykonawcy prostej strony na CMS bez flascha ( kilka podstron, formularz kontaktowy i prosta galeria foto) i jedna z krakowskich firm wyceniła to zlecenie na bagatela 4 tys złotych a na pytanie "dlaczego tak drogo?" padła odpowiedź " bo strona jest przyjazna dla wyszukiwarek" :D

Do góry
o nas | kontakt