Formularz kontaktowy do ZASTOSOWANIA !

jankesmj

Avatar: jankesmj

2008-12-11 11:58

Witam! Podzielę się z Wami Formularzem kontaktowym przystosowanym do QuickCMS v.2.0 z możliwością konfiguracji w panelu administracyjnym.

Tutaj możesz ściągnąć (free) http://www.jankes.noskow.info/?download,40


Wpisujcie w ten temat swoje sugestie i modyfikacje :)

» Quick.Cms v2.x

ghoomah

Avatar: ghoomah

2008-12-28 15:08

Witam wszystkich.
Formularz działa idealnie kiedy uruchomię stronę ze swojego komputera przy użyciu krasnal serv v.2.7 Natomiast jak uruchomię go z serwera hostingu to pojawia się następujący błąd:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '../lang/pl-ISO-8859-2.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/dawgum/public_html/templates/email.php on line 12

Może to banalny błąd. Proszę o pomoc :) Pozdrawiam wszystkich

www.netsitestudio.pl

jankesmj

Avatar: jankesmj

2008-12-30 13:12

zachowałeś wielkość liter w nazwie pliku pl-ISO-8859-2.php ?? sprawdź poprawność ścieżki... a jaki to hosting?

ghoomah

Avatar: ghoomah

2008-12-31 15:05

Hosting mam na freens.pl. Wpisuję ścieżkę do pear ale dalej to samo

www.netsitestudio.pl

ghoomah

Avatar: ghoomah

2008-12-31 15:26

sprawdziłem wielkość liter. Formularz się uruchamia już bardzo ładnie tylko nie wysyła wiadomości

www.netsitestudio.pl

ghoomah

Avatar: ghoomah

2008-12-31 17:54

ok już jest wszystko dobrze. za szybko zareagowałem z błędem. Przepraszam z góry

www.netsitestudio.pl

kridan

Avatar: kridan

2009-01-02 19:33

Zamiast polskich znaków mam "krzaki" - co zrobiłem nie tak?
Wydaje mi się, że robiłem wszystko wg instrukcji :(
Pozdrawiam
KG

jankesmj

Avatar: jankesmj

2009-01-02 20:55

krzaki w formularzu czy krzaki w odebranej wiadomości email? a moze przeglądarke masz ustawioną na inne kodowanie niż ISO-8859-2 ?? podaj linka do formularza... strona php formularza koduje w ISO-8859-2 a sam quick.cms w utf-8 o tym nalezy pamietac, ja wlasnie mialem ten problem i dlugo myslalem jak to przewobić dlatego powstał drugi plik pl-ISO-8859-2.php z który poprawnie wyświetla PL ogonki

kridan

Avatar: kridan

2009-01-03 12:07

chodzi o krzaki w odbieranej wiadomości e-mail - używam thunderbirda. Sam formularz otwiera się prawidłowo, polskie znaki sa ok. Link formularza: http://berea.edu.pl/?kontakt,5

kridan

Avatar: kridan

2009-01-03 12:20

Już wiem, jednak te krzaki wychodziły mi w webmailu - gmail.com, natomiast w kliencie poczty (thunderbird) jest ok. W przeglądarce mam utf-8, ale po zmianie na ISO to mam wszędzie krzaki :(

kridan

Avatar: kridan

2009-01-03 12:54

Tak przy okazji mam pytanie jaki kod wpisać, żeby formularz był statycznie na stronie, a nie w formie wyskakującego okna? Z góry dzięki za pomoc.

dempio

No avatar

2009-01-05 00:27

Dołączam się do pytania Kridana "jaki kod wpisać, żeby formularz był statycznie na stronie, a nie w formie wyskakującego okna?"

jankesmj

Avatar: jankesmj

2009-01-05 08:18

kod wklej w źródło edytowanej strony (przy FCKeditorze opcja "Źródło dokumentu")

<div class="content"><iframe height="510" frameborder="0" width="470" scrolling="no" name="ramka" src="/templates/email.php"></iframe></div>

Mart001

No avatar

2009-01-07 16:21

przepraszam ale jak to wrgac?? bo wgrywam pliki na serwer zamieniam i mi bledy na stronie wyskakuja

jankesmj

Avatar: jankesmj

2009-01-08 09:05

bo wgrywam pliki na serwer zamieniam


zamieniasz oryginalne pliki na serwerze? tu musisz edytować !
zapoznaj się z pkt. 1) pliku ReadMe.txt

1Zapoznaj sie z zawartością plików i modyfikuj

config
/general.php
lang
/pl.php
templates
/admin/settings.tpl



------------------

bledy na stronie wyskakuja 


a jakie błędy... bo nie widze ;)

jankes.noskow.info

Mart001

No avatar

2009-01-14 13:28

racja wszystko gra, moja wina nie przeczytalem dokladnie pozdrawiam

adamu_1

No avatar

2009-01-26 16:13

jak wklejam ten kod do statycznego formularza do źródła strony i naciskam update to kod ginie i pojawia się nowy akapit <p>&nbsp;</p> O co chodzi??

qrka

Avatar: qrka

2009-01-27 01:29

Ja mimo zachowania wielkosci liter mam bledy
zapisujac konfiguracje ma tylko biala strone i komunikat:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /dp/config/general.php:123) in /dp/admin.php on line 11
&#65279;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /dp/config/general.php:123) in /dp/admin.php on line 14

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /dp/config/general.php:123) in /dp/actions_admin/settings.php on line 6


na stronach glownej i podstronach komunikat:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /dp/config/general.php:123) in /dp/index.php on line 13
&#65279;
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /dp/config/general.php:123) in /dp/index.php on line 16

qrka

Avatar: qrka

2009-01-27 01:39

Po przeanalizowaniu ponownie i sprawdzeniu wszystkiego dokladnie pozostaja mi bledy na stronach:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /dp/lang/pl.php:1) in /dp/index.php on line 16

W panelu administracujnym w trakcie zapisu jakiejkolwiek konfiguracji mam komunikat:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /dp/lang/pl.php:1) in /dp/admin.php on line 14

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /dp/lang/pl.php:1) in /dp/actions_admin/settings.php on line 6

qrka

Avatar: qrka

2009-01-27 15:56

Komunikatow powyzszych juz nie mam
nie wiem do konca co zrobic z tym wpisem

<a onclick="window.open(this.href,'Formularzkontaktowy','resizable=no,location=no,menubar=no,scrollbars=no,status=no,t oolbar=no,fullscreen=no,dependent=no,width=450,height=250,status'); return false" href="templates/email.php">formularz kontaktowy</a>

po wpisaniu jako tresc w dziale kontakt gdy chce zapisac zostaje wylogowany z panela administracyjnego i nie zostaje to zapisane.

Do góry
o nas | kontakt