Dziedziczenie listy podstron

mpm

Avatar: mpm

2012-03-10 10:37

Witam

Co zrobić aby lista podstron ze strony nadrzędnej wyświetlała się także na jej podstronach?

Tzn. Jeśli mamy stronę główną A i w niej listę dwóch podstron B1, B2 to chciałbym aby np. na stronie B1 także wyświetlała się lista podstron B1, B2

Obecnie mamy Quick.Cart.ext 3.6 ale chcemy przejść na najnowszą wersję 5.0 ext i to jej ma dotyczyć modyfikacja.

Pozdrawiam

» Quick.Cart v5.x

mpm

Avatar: mpm

2012-03-11 14:21

To inaczej: ile kosztowałaby taka przeróbka?

Potrzebuję aby ktoś mi dostarczył opis krok po kroku co należy zmienić w Quick.cms 3.0
Oferty proszę przesyłać na: kontakt@mpmservis.pl

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-03-12 08:11

Troche gubie sie w tym co piszesz. Raz piszesz, ze masz qc.ext v3.6, potem zaznaczasz w czasie dodawania, ze sprawa dotyczy wersji darmowej QC v5.x a w drugim wpisie piszesz, ze chcesz instrukcji do Quick.Cms v3.0.

Z checia bym cos zaproponowal ale:
- musze wiedziec o jaka wersje chodzi
- czy chodzi o edycje platna (jesli tak to kontakt mailowy proponuje i mimo, ze wsparcie juz wygaslo prawdopodobnie to nie znaczy, ze nie postaramy sie pomoc) czy o edycje darmowa
- musze wiedziec jakie narzedzie posiadasz bo wymieniles 2

mpm

Avatar: mpm

2012-03-12 20:08

Wybacz, mój błąd - faktycznie trochę zamotałem. Oprócz głównego sklepu mam parę stron zaplecza i to takiej strony dotyczyłaby modyfikacja.

Chodzi o modyfikację do Quick.cms 3.0.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2012-03-12 21:42

to w takim razie kieruje cie na forum do Quick.Cms:
http://opensolution.org/Quick.Cms/forum/

Jakis porzadek musi byc. Chocby minimalny a tym wlasnie jest to, ze piszemy na forum, ktore dotyczy danego narzedzia.

Do góry
o nas | kontakt