Pages:

Quick.Cart v4.0-rc1 - NON STABLE version - released!

korekkorek

Avatar: korekkorek

2011-02-01 21:46

Sorr, faktycznie każda wersja językowa ma swój styl. Ok, niedopatrzyłem.
Jeszcze kolejna kwestia.

Ustawiam dla obu języków defaultowy styl. Wybieram język pl, wchodzę np. w "regulamin" potem z poziomu tej strony zmieniam na wersję en i nie wiem czemu ładuje mi stronę "company" zamiast "rules ...".
By się upewnić sprawdziłem jeszcze raz na "czystym" skrypcie, by nie było że moje zmiany namieszały. Chyba jednak coś nie tak działa, bo nie działa poprawnie.

Korek

openzibi

Avatar: openzibi

2011-02-01 22:10

korekkorek - prawdopodobnie w konfiguracji angielskiej w prawej zakładce 'Strony"
nie masz przypisanego regulaminu do odpowiedniej podstrony


-------------------------------------------------------
hosting-domeny-strony - http://www.rhh.pl

korekkorek

Avatar: korekkorek

2011-02-01 22:30

Obydwie konfiguracje dla języków są identyczne, czyli pozycja ta sama, zaptaszkowany status, strona nadrzędna - żadna, drugie menu i mimo to skrypt fiksuje. Nie wiem czemu nie działa.
Sprawdziłeś może u siebie, czy tylko u mnie takie problemy wychodzą?

Korek

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2011-02-02 07:43

korekkorek - alez to nie jest blad. po zmianie jezyka laduje sie pierwsza strona. tak bylo, jest i bedzie. nie mozna przekierowac do tej samej strony bo przeciez skrypt nie wie czy ta strona to ta sama. no moze regulamin mozna jeszcze jakos zidentyfikowac bo w konfiguracji sie to ustawia ale wiekszosci innych stron nie da sie bo tak naprawde jakbys sie uparl to moglbys w jednym sklepie w j. polskim handlowac obuwiem a w j. angielskim komputerami bo baza danych dziala dla kazdego jezyka niezaleznie.

korekkorek

Avatar: korekkorek

2011-02-02 14:52

Hmm... ok, choć zawsze mi się wydawało że taka opcja tłumaczy/zmienia język bieżącej strony.

Korek

Pages:
Back to top
about us | contact