crossSell

minimus

No avatar

2007-01-09 21:23

Witam

W administracji zamówienia po zrealizowaniu zawsze kasujemy. Niestety w tym momencie wtyczka crossSell przestaje "widzieć" zakupione produkty. Gdzie trzeba dokonać w kodzie zmian, aby dane z których korzysta ta wtyczka nie były usuwane???

Wersja 1.4.

Dziękuję i pozdrawiam

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2007-01-10 14:05

wtyczka korzysta z danych zamowien wiec nie jest mozliwe usuwanie zamowien jesli chcemy aby wyswietlane byly produkty ktore byly zamawiane, jedynym sposobem jest albo przerobienie wtyczki aby korzystala z jakiejs kopii danych ale bedzie z tym sporo pracy, albo skorzytanie z dodatku ProductsRelated - produkty powiązane i na tej podstawie stworzyc baze produktow polecanych na potrzeby crosssellingu http://opensolution.org/sklep/?p=productsMore&iProduct=52

minimus

No avatar

2007-01-11 12:21

Witam, dzieki za odpowiedź, ale ProductsRelated tez mam kupione, wiec to nie jest rozwiazanie.
A czy to jest spory programistyczny problem, zeby przy usuwaniu zamówienia w administracji, dane o zamówionych produktach nie były usuwane z pliku orders_products.php ? Bo obecnie crossSell mam raczej bezuzyteczne... Niestety sam nie mogę dojść gdzie wstawić //

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2007-01-11 12:32

minimus - nie jest to problem i mysle, ze mozesz rozwiazac to tak. edytuj plik core/orders.php i znajdz funkcje delOrder(). tam usun linie w tej funkcji:

delOrderElement$iOrder );

niestety nie jestem w stanie Ci powiedziec jakie to bedzie mialo jeszcze inne dodatkowe konsekwencje w Twojej konfiguracji dodatkow jakie masz ale mysle, ze nie powinno byc problemow. Jesli bylyby to po prostu wroc ta linie spowrotem w dowolne miejsce w tej funkcji delOrder() i skontaktuj sie z nami mailowo i postaramy sie tu cos zdzialac

Do góry
o nas | kontakt