jak usunąć obramowanie i conieco o google, pagerank oraz wersji loaded

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-10-01 07:32

nigra^S - zapodaj najlepiej nowy temat o nazwe "[pl] problem z basketSummary z funkcja session_start()". myslisz, ze ktos wejdzie do tego tematu i znajdzie to z czym masz problem? to dlatego wlasnie apelujemy. jesli masz juz drugi problem to zapodawaj drugi temat.

nigra^S

No avatar

2006-10-01 08:56

jak znaleść linię 264?

nic nie mieszałem w kodzie, usunołem wszystko i wgrałem QC1.4, pocvzym dodałem files i db

nigraS

jantar

Avatar: jantar

2006-10-01 09:57

Owszem mieszałeś bo w Twojej instalce oprócz strzałki oryginalnej w menu jest jeszcze czarna strzałka której nie ma w żadnej innej instalce. To jakiś Twój patent.

Tak samo jak Twoim patentem jest <div id="menu"> w którym nie wiedziec po co wycentrowałeś nazwy kategorii. I licho jeszcze wie co tam jeszcze namieszałeś. Więc nie mów że nic nie mieszałeś bo to wierutne kłamstwo.

w dniu 2006-09-29 00:20:32 napisałem kilka zdań na podstawie których nie możesz mieć żadnych wątpliwości która to jest linia 264. I do dnia dzisiejszego nie raczyłeś odpowiedzieć na głupie proste pytanie a zawracasz wszystkim d..ę nie robiąc tego co Ci radzą.
Jak chcesz mieć pewność skąd się biorą jakieś problemy, to wgrywa nie kombinowaną wersję i patrz czy wszystko jest OK. Jak jest to wykonaj następny krok i znów patrz czy coś jest nie tak. Jak jest nie tak to juz masz jasne w którym miejscu nie gra. ITD.

Ale czytaj ze zrozumieniem i odpowiaaj na pytania bo teraz jesteś w punkcie wyjściowym z powodu swojego niedbalstwa i kłamstwa.

nigra^S

No avatar

2006-10-01 11:12

nic nie kombinowałem, te strzałki i center u stawiłem w PA

w dalszym ciągu niewiem, jak znaleść linię 264, więc nie mogę napisać czy mi pomaga to co piszesz.

nigraS

jantar

Avatar: jantar

2006-10-01 11:52

nic nie kombinowałemte strzałki i center u stawiłem w PA

a więc kombinowałeś!!! przywróć to do stanu oryginalnego.
I oczywiście nie chce Ci się poszukać posta o którym Ci wyżej napisałem z datą 2006-09-29 00:20:32 więc Ci go tu w całości wklejam:

A sprawdziłeś czy cały mój plik dokładnie skopiowałeś??? tzn czy w 264 linii mojego pliku masz :

 [
]

Bo właśnie taki ma być koniec tego pliku.
Bo jeśli wszystko jest w porządku to niestety Ci nie bedę mógł pomóc, bo nie jestem w tym dobry. 


Jak więc z tego niezbicie wynika, linia 264 to ostatnia linia pliku pl.php a więc ta linia w której jest tylko znak: "?>"

No czyż mozna to zrozumiec inaczej, albo czy można tego nie zrozumieć?

jantar

Avatar: jantar

2006-10-01 12:06

A swoją drogą...

...to jestem ciekaw jak w PA ustawiłeś te strzałki i center, bo ja nie widzę tam takich opcji.
Ale pewnie jestem zupełnym cieciem wiec nie potrafie takich cudów wykonać.

nigra^S

No avatar

2006-10-01 12:21

mam w lini 264 [?>]

w PA wystarczy urzyć HTML'a i gotowe.

nigraS

nigra^S

No avatar

2006-10-01 12:40

ok, już jest dobrze, na końcy po tym ?> był odstęp, jak go usunołem problem zniknoł.

jeszcze jedno pytanie, pod bannerem jest v.1.4. jak to usunąć?

nigraS

jantar

Avatar: jantar

2006-10-01 13:39

Zabić takiego to mało...

...ale skoro wiesz lepiej od innych jak rozwalać oryginalny kod przez swoje patenty wciskane na siłę w PA, to zapewne tez wiesz lepiej od twórców tego systemu jak usunąć v.1.4. spod topu.

nigra^S

No avatar

2006-10-01 18:08

właśnie tego niewiem, niewiem w którym znajduje się pliku.

nigraS

nigra^S

No avatar

2006-10-01 18:30

jantar-> a jak zrobiłeś przekreśloną cenę?

nigraS

jantar

Avatar: jantar

2006-10-01 18:55

nigras napisal:

właśnie tego niewiemniewiem w którym znajduje się pliku.

tak??? No to wciśnij w PA w HTML-u komendę: hokus pokus niech v.1.4. zniknie to może zniknie.
nigras napisał:

jantar-> a jak zrobiłeś przekreśloną cenę

ja nic nie zrobiłem. Tam wszystko jest zrobione, ale moze Tobie się znów w PA w HTML-u uda zrobić po swojemu.

Powodzenia.


nigra^S

No avatar

2006-10-01 20:44

na stronie http://www.jantar2005.pl/QCfat1.4 produkt "Apple PowerBook 17-inch 1.67GHz" ma przekreśloną cenę.

nigraS

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-10-02 09:02

nigra^S, jantar - z calym szacunkiem nie moglibyscie sie wymieniac pogladami, zdaniami mailem czy na gadu gadu. jesli tego nie robiliscie to prosze byscie tak zaczeli robic bo to juz dawno przestalo byc czyms konstruktywnym dla innych oprocz was.

Do góry
o nas | kontakt