czy jest plik, który zmienia wszystko na jezyk niemiecki?

nigra^S

No avatar

2006-09-23 15:46

tak jak w temacie.

czy jest plik, który zmienia wszystko na jezyk niemiecki?

nigraS

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-09-23 16:20

nigra^S - bardzo niescisle pytanie... prosze o wiecej informacji

jantar

Avatar: jantar

2006-09-23 16:38

W skrypcie jest katalog: lang a w nim plik en.php albo pl.php

Otwierasz sobie ten pliczek w edytorze textowym albo jakimkolwiek innym jakiego używasz i masz tam np.

<?php$config['charset'] =      'iso-8859-1';

/*
* Messages
*/
$lang['category_not_found'] =       'Category not found';
$lang['cf_no_word'] =                     'Please fill in all required fields';
$lang['cf_mail'] =                             'Enter e-mail address';
$lang['cf_wrong_value'] =              'Enter correct value';
$lang['cf_to_small_value'] =           'Value is too small';
$lang['cf_txt_to_short'] =              'Text is too short'?>

iitd.
iso-8859-1 zastąp iso-885915 żeby się umlauty wyświetlały poprawnie a wszystko w tej kolumnie po prawej stronie przetłumacz na język niemiecki.
Potem wszystko zapisz jako plik de.php i wstaw do katalogu lang, moze być razem z plikiem pl.php lub en.php to nie przeszkadza. Wyślij na serwer.
Potem wchodzisz do panelu administracyjnego i wybierasz konfigurację. Otwiera się okno w którym masz m.innymi wybór języka. Zaznaczasz de.php, klikasz zapisz i po wylogowaniu się i powrocie na stronkę główną masz to co przetłumaczyłeś czyli stronę gotową do pracy dla niemiaszków. :)

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-09-23 16:42

jantar - nie wiem czy oto chodzilo temu Panu ale jesli tak to nie trzeba tlumaczyc tylko sciagnac z download'u z Quick.Cart z katalogu lang tlumaczenie de.zip, rozpakowac, wgrac do katalogu lang/, zalogowac sie do administracji i zmienic jezyk z pl na de

jantar

Avatar: jantar

2006-09-23 16:42

sorki...

...oczywiście tu gdzie wpisałem

iso-8859-1 zastąp iso-885915

powinno być

iso-8859-1 zastąp iso-8859-15

jantar

Avatar: jantar

2006-09-23 16:50

o kurde...

...to ja chyba jeszcze tam muszę trochę pogrzebać, bo nie wiedziałem. A może tam jest jeszcze wiecej ciekawych rzeczy? NP mod rewrite? :) który by mi się bardzo przydał, a 200zł to trochę za drogo za tego moda :)

No może i nie za drogo, ale mnie po prostu nie stać na taki luksus i sam próbuję pokombinować.
Na razie bez efektu, ale nauka nie idzie w las.

A koledze nigra^S-owi gdyby wykonał tak jak mu podpowiedziałem, tez by nie zaszkodziło ćwiczenie :)

nigra^S

No avatar

2006-09-24 11:21

Dzięki Wam Wszystkim za pomoc, a Tobie jantar wiwlkie dzieki, teraz wiem jak edytować pliki jezykowe.

nigraS

Do góry
o nas | kontakt