wtyczka LastProduct w jednej podstronie?

~metmusic

No avatar

2006-05-28 05:11

korzystam z wtyczki LastProduct i chciałbym ją dodać do jednej z podstron (takich jak Produkty, Koszyk) - Nowości. Problem mam taki że nie mogę odszukać odpowiedniej lini gdzie umieścić zmienną $sLastProduct...bez problemu udało mi się to do categories_menu.tpl i w inne miejsca których pliki sa odrębne. Doszedłem do tego że umieściłem ją w contents_more.tpl i owszem wyświetla mi już LastProduct ale wyświetla go również w....o firmie czy innych tworzonych nowych kategoriach z poziomy administratora. Przesiedziałem pól nocy nad tym. Dokonałem milona innych zmian a tej nie mogę. Proszę o dokładną instrukcję. Z góry dziękuje. Problem jest pewnie dla coponiektórych banalny, a ja pewnie za bardzo kombinowalem ale jak widac jestem za słaby jeszcze w PHP :) robilem include w index.php z nowym plikiem i niby pomagało ale nie odwoływało się do funkcji poprzez zmienna...prosze o pomoc

Marcin

~12345

No avatar

2006-05-28 14:18

www.sklep2.yoyo.pl chodzi ci o takie cos jak tu?

~metmusic

No avatar

2006-05-28 14:42

tak dokladnie:)

Marcin

~metmusic

No avatar

2006-05-28 14:46

ijeszcze pytanie...jak to zrobilc ze nad menu umiesciles jakis link (tutaj do allegro) i nie przesunie sie sekcja wyswietlania produktow nizej?U Ciebie to sie nie stanie bo menu masz po lewej...ale jak jest po prawej to co zrobic?

Marcin

~12345

No avatar

2006-05-28 19:26

Nie rozumiem pytania? Link graficzny to czysty html , i przesuwa wszytko w dol o swoja grubosc. Menu w tym linku jest po prawej...Jak dasz banner o dlugosci 700 px to o tyle w dol przesunie sie cale menu. Hm, jezeli ci chodzi ci o "sekcje wyswietlania produktow" to nie rozumiem jak miala by sie przesunac nizej? No chyba ze dasz w menu cos większego od jego szerokosci, to moze chyba wtedy stronasie "rozjechac"

~metmusic

No avatar

2006-05-28 19:28

ok z tym juz nie mam problemu...ale mozesz mi jeszcze podpowiedziec odnosnie pierwszego pytania u góry?tak jak Ty masz w sklepie...

Marcin

~12345

No avatar

2006-05-28 21:02

masz na mailu juz.

Do góry
o nas | kontakt