Submenu gdzie indziej

~rafalw

No avatar

2006-05-10 14:45

Witam,
mam takie pytanie czy da sie przenieść submenu kategorii produktów w inne miejsce ?
Oraz drugie przy okazji - Czy jest możliwośćc aby ustawić tak by wybrana pozycja menu - kategoria/podkategoria miała inny kolor?

rafalw

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-05-10 15:07

"mam takie pytanie czy da sie przenieść submenu kategorii produktów w inne miejsce ?"
czyli jesli dobrze rozumiem to chodzi o to ze np menu glownych kategorii rozwijasz po lewej a wybrane podkategorie wyswietlaja sie po prawej? jesli tak to watpie zeby dalo sie to rozwiazac w prosty sposob, troche trzeba by pogrzebac w kodzie i pewnie jakiejs inej funkcji uzyc do pobierania podkategorii (moze listCategoriesChildren) wiecej info http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/index.php?id=functions#listcategorieschildren
jesli chodzi natomiast o podswietlanie wybranej kategorii to w pliku templates/categories_menu.tpl jest blok SELECTED do ktorego mozesz wrzucic np styl zmieniajacy kolor
wiecej informacji http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/index.php?id=templates#categories_menu.tpl

~rafalw

No avatar

2006-05-10 15:20

hm... ale jak wrzucic tam ten styl ?? ten BLOK jest pusty :(

rafalw

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-05-10 16:48

to wpisz np
<!-- BEGIN SELECTED -->
style="color:#f00;"
<!-- END SELECTED -->
a zmienna $aList[sSelected] wpisz w ramach znacznika <a>
<dd><a href="?p=productsList&amp;iCategory=$aList[iCategory]" $aList[sSelected]>$aList[sName]</a></dd>

~rafalw

No avatar

2006-05-12 10:55

hm OK tak działa ... ale chodzi mi o możliwość zaznaczenia również kategorii nadzednej jeśli wybór dotyczy subkategorii, i z mozliwościa rozróżnienia kolorów dla kategorii i subkategorii

rafalw

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2006-05-12 12:55

oj to juz wieksza robota, z tego co widze to nie jestes obeznany w html, php wiec raczej moglbys sobie z tym nie poradzic

~rafalw

No avatar

2006-05-15 12:18

nie doceniasz mnie ... ;)
jesli wiesz gdzie dotknąć kod to chetnie posłucham rad

rafalw

Do góry
o nas | kontakt