export/import

Juro

No avatar

2006-02-15 15:31

Jako ze nie mam mozliwosci bezposredniego przetestowania wtyczek mam takie pytania:
1. Czy w przypadku wtyczki export/import mozliwy jest export danych ze sklepu do formatu excel'a tak aby arkusz byl w pelni czytelny dla kogos nie znajacego struktury zapisu danych w sklepie ? Czyli powiedzmy wiersze to odpowiednie symbole kategorii lub produktow a kolumny to odpowiednie pola danych ? Potrzebne jest to mi do pozniejszego importu do isniejacej bazy w accesie.

Bardzo prosze o jakis przyklad.

2. Treewood - czy przy zakupie wtyczek bede mogl Cie poprosic o jakies zmiany w skrypcie? Np. potrzebuje zamiast obecnych wtyczek platnosci allpay lub polcard platnosc za pomoca firmy autoryzujacej Ecard ? Znam wszystkie szczegoly jak to dziala poniewaz wdrazalem ten system platnosci do sklepu juz isniejacego. Chcialbym tylko zeby to zgrabnie wspolgralo ze skryptem QuickCart. Czy byloby to mozliwe gdybym chcial kupic wtyczki w najblizszym tygodniu ?


Juro

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2006-02-15 17:44

juro - zajzyj do sklepu i szczegolow wtyczki. tam dosc jasno (tak mysle) przedstawiony jest wyglad wyeksportowanego pliku csv i zaimportowanego do open office (w excellu bedzie podobnie).

Poszczegolne kolumny to:
nazwa produktu, cena, opis krótki, status, pozycja, opis długi

Wiecej informacji:
http://opensolution.org/sklep/?p=productsMore&iProduct=19

Jesli chodzi o sprawe eCard to prosze wyslac maila i dogadamy sie w tej kwestii.

Do góry
o nas | kontakt