Puste zamówienia

dwuziu

No avatar

2005-12-16 15:09

Zauwazylem spory skok w numeracji zamowien. Zagladam do bazy a tam pare sztuk zamowien z pustymi danymi. W orders_products.php niby jakies produkty sa, ale w orders.php puste pola. Z tego, co wiem pustego formularza nie da sie wyslac. Sklep nie generuje zadnych logow, nie mam pojecia jak mam interpretowac te zachowanie. Mam nadzieje, ze zamowienia gdzies nie przepadaja. Czy jest jakies wytlumaczenie na to?

dwuziu

dwuziu

No avatar

2005-12-16 15:21

OK, odpowiadam sobie sam: juz po wrzuceniu produktu do koszyka w bazie powstaje zamowienie. I takie zombie zamowienie pozostaje na wieki wiekow w bazie, jezeli ktos nie przejdzie do platnosci.

dwuziu

dwuziu

No avatar

2005-12-16 15:22

Tylko dlaczego to mi rozwala numeracje zamowien. :-( Mam niezdecydowanych klientow i co mam im zrobic?

dwuziu

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-16 15:37

dwuziu - sadze, ze zamowienia nie gina. kazde dodanie do koszyka powoduje wygenerowanie osobne id... niby niepotrzebna sprawa ale z drugiej strony tez daje informacje, ze tylu i tylu zrezygnowalo z zakupu. czasami sie warto zastanowic czemu.

starsze zamowienia niz 24 godziny i nie skonczone zostaja usuniete i nie ma pustych wpisow.

amrod

Avatar: amrod

2005-12-16 15:38

Ciekawe FAQ powstaje...

Back to top
about us | contact