Podsumowanie skladanych zamowien... dla Admina

BilDos

No avatar

2005-12-05 15:49

Witam!
Czy istnieje cos takiego ewentualnie gdzie mozna znalesc w Quick Cart podsumowanie zlozonych zamowien ?
Zalozmy 100 klientow sklada zamowienia i dla nich otrzymuje zestawienia jakich produktow ile zamowili no: 100 dlugopisow 1000 olowkow it Mam na mysli takie podsumowanie aby mozna bylo wiedziec ile nalezy zamowic materialow u producenta aby mozna bylo zrealizowac wszystkie zamowienia klientow a reczne zliczanie zamowien jest zbyt czasochlonne...

BilDos

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-05 18:09

Niestety nie posiadamy czegos takiego. Posiadamy troche podobna wtyczke o nazwie "Analyzer", ktora pokazuje najczesciej zamawiane produkty

BilDos

No avatar

2005-12-05 21:24

Powaznie ? wiec co to za sklep ?
Mam x klientow i mam liczyc kalkulatorem pojedyncze zamowienia ?
Tak mozna bylo pracowac ale 20 lat temu...
Mam nadzieje ze w maire szybko poprawicie oprogramowanie o wspomniana funkcjonalnosc bo jak na razie to jestem zdziwiony

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-05 22:17

Quick.Cart charakteryzuje sie prostota i minimalna funkcjonalnoscia dzieki czemu wiele osob nie musi dla potrzeb zalozenia prostego i malego sklepu z np. 50-100 produktami instalowac kombajna, ktory najlepiej spelnia sie gdy jest 100 kategorii i 1000 produktow.

Jesli ten sklep nie spelnia Twoich oczekiwan to zapraszam na hotscripts.com gdzie znajdziesz setki innych sklepow i zycze powodzenia w znalezeniu tego czego potrzebujesz.

Do góry
o nas | kontakt