Zmiany w konfiguracji powodują wyświetlanie błędów

szpak

No avatar

2005-12-05 10:18

Jaki może być powód tego, że kiedy zmieniam jakiekolwiek dane w konfiguracji sklepu w panelu administracyjnym to natychmiast na stronie głównej pojawiają się komunikaty o błędach typu:
No template file: templates/../products_list.tpl
No template file: templates/../categories_menu.tpl
No template file: templates/../content_list.tpl
itd.Pojawia się cała strona takich informacji. Problem znika kiedy jeszcze raz wgram pliki sklepu na serwer. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

wewior (OpenSolution)

Avatar: wewior

2005-12-05 11:09

po pierwsze jaka wersja sklepu?
a czy czasem nie zmieniales czegos z szablonami?

pzd@op.pl

No avatar

2005-12-05 19:53

Mam wersje wersja: 0.3.1 . Nic nie zmieniam z szblonami. Po instalacji, kiedy zmieniam dane w konfiguracji sklep przestaje działać. Mam penel administracyjnym, ale na stronie sklepu wyświetlają się powyższe błędy. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane.

szpak

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-05 22:24

w wersji 0.3.1 wystepuje ten blad w dosc specyficznych ustawieniach serwera. wystarczy, ze zedytujesz plik "config/general.php" i w zmiennej $config['dir_template'] wpiszesz wartosc "default/" i nastepnym razem nie zmienisz konfiguracji przez panel administracyjny.

w wersji 1.0 ten problem zostal rozwiazany gdyz zmiana szablonow odbywa sie na zmianie stylu a nie katalogu

pzd@op.pl

No avatar

2005-12-06 12:17

A czy mógłbym wiedzieć jakie są to ustawienia serwera , bo być może mógłbym je zmienić.

szpak

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-06 12:18

sam do konca nie wiem. zreszta nie sledzilem sprawy gdyz w wersji 1.0 to zmienilismy. prosze po prostu nie edytowac konfiguracji przez panel zarzadzania

pzd@op.pl

No avatar

2005-12-06 12:36

A czy mógłbyś mi dokładnie napisać jak mam wpisać tą wartość, bo wyskakuje mi jakiś błąd.

szpak

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-06 12:39

najlepiej podmien po prostu plik config/general.php z oryginalnego sklepu

pzd@op.pl

No avatar

2005-12-06 13:07

To nic nie pomaga, zdecyduje się na instalacje sklepu w wersji 1.0, tylko nie wiem na ile ona jest stabilna i czy będą do niej pasowały wszystkie wtyczki.

szpak

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-06 14:45

pzd@op.pl - jak nie pomaga? nie rozumiem ... wersji 1.0 nie polecam zwlaszcza iz nawet wtyczek do tego nie ma. prosze tego nie robic ... chyba, ze dla testow

pzd@op.pl

No avatar

2005-12-06 15:19

Podmieniam plik config/general.php z polskiej wersji 0.3.1 na angielski general.php z wersji 0.3.1. i wyskakują błędy, żadna strona nie otwiera sie

szpak

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-12-06 19:26

podaj adres strony www

kwiateq

No avatar

2005-12-18 19:16

Mam dokładnie taką samą sytuację, mimo że zminiłem general.php na tą z angielskiej wersji.

http://kwiatek.o12.pl/cart/

Do góry
o nas | kontakt