Zaporowe ceny w waszym sklepie - skąd??????

kolega

No avatar

2005-11-19 17:07

Mam pytanie dotyczące zaporowych cen pluginów? Dlaczego u was w sklepie są to tak kolosalne ceny jeżeli np na Allegro można kupić Qucka w wersji PL Full wypasioną za 15 zł?? Czegoś tu nie rozumiem. Można prosić o szybką odpowiedź, ponieważ mialem zamiar kupić u was pare rzeczy ale............

Jacek

No avatar

2005-11-19 20:06

Na Allegro zreguły sprzedaje się taniej, aby zainteresować swoim produktem.
Jeśli chodzi o ceny, to można je przecież samemu kształtować, skoro jest się ich producentem ....

Jacek

No avatar

2005-11-19 20:11

Oprócz alegro jest też Świstak.

http://www.swistak.pl/users_aukcje/153839.html

Jacek

No avatar

2005-11-19 20:48

Poza tym można pobrać wersję za darmo z pluginami.

http://www.wizzud.com/repository/func,fileinfo/filecatid,22/parent,folder/

kolega

No avatar

2005-11-19 23:38

Chodzi mi że na allegro można kupić wersję w języku pl z wszystkimi pluginami za 15 zł. Pytanie do Twórców Programu: chciałbym kupić od Was pełną wersję ( ze wszystkimi pluginami) Jaka jest Wasza cena? Bo te 15 zł jest małą cząstką ceny zaproponowanej przez Was w waszym sklepie.
Program jest świetny i zastanawiam się czy ktoś Was robi w bambuko albo Wy kogoś??? Przepraszam za to wyrażeniie ale czegoś tu nie rozumiem.

Pozdrawiam

kolega

No avatar

2005-11-19 23:41

Dopisze jeszcze tak: czemu u Was w sklepie muuszę za wszystkie pluginy zapłacić okolo 500 zł jeżeli gdzie indziej mam wszystko za 15 zł?

kolega kolegi

No avatar

2005-11-20 00:29

Tak czytam i nasówa mi się takie pytanie: Czy aby twórcą sklepu byli Ci którzy co nieco się chwalą czy "Miro International Pty Ltd"

Nie wiem ale koledzy są tworcą sklepu czy tylko!!!! zaznaczam Tylko!!!!! spolszczenia do pluginów.

Pozdrawiam

p.s.
ja np. spolszczenie tych pluginów zrobię za darmo. i oddam ludziom też za darmo :) Ale................Polak to jet polak - zedrzeć jak najwięcej licencja "GNU" - Free Software Foundation

Hej

kolega kolegi

No avatar

2005-11-20 00:31

Moje zdanie - ktoś znalazł sklep i trzepie kasiore na spolszczeniach samych pluginów.

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-11-20 08:13

kolega - pluginy sa naszego autorstwa i sprzedajemy je w dowolnej konfiguracji. dla 90% sklepow nie potrzebne sa wszystkie pluginy nawet dlatego iz same wzajemnie sie wykluczaja.

Przykladowo wtyczka polcard niestety nie bedzie wspolgrala z wtyczka allpay'em bo i po co?

Osoba na allegro sprzedaje wtyczki juz skompletowane. Tak samo my zrobilismy promocje na 3 wtyczki w cenie 55% ceny. Planujemy wkrotce uruchomic nowy sklep gdzie bedziemy oferowac zestawy wtyczek kompletowane wg najczesciej zamawianych. Zestawy maja ta zalete iz sprzedawane sa calosciowo i taki gotowy zestaw nie kosztuje nas dodatkowej pracy.

Przy posiadaniu 16 wtyczek dowolnosc zamawiania jest bardzo duza i z historii zamowien rzadko mielismy do czynienia z identycznymi zestawami zamowionych wtyczek dlatego tez prawie zawsze instalujemy wszystkie wtyczki od poczatku i sprawdzamy za kazdym razem dzialanie zamowionych wtyczek.

Zauwazylismy, ze na tym forum zaczely pisac wlasnie osoby, ktore kupily przerobki Quick.Cart'a na innych aukcjach i zglaszaja bledy tutaj bo nikt inny im nie moze pomoc nawet sam sprzedajacy na aukcjach.

Prosze pamietac, ze ceny sa bardzo wzgledne. Tam gdzie pracujemy o sklepach z podobnymi funkcjonalnosciami mowi sie od 1000 zl w gore...

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-11-20 13:08

kolega - zapewniam cie za te 15 zl napewno nie masz wszystkiego ... ciekaw tez jestem czy sprzedajacy te wtyczki jest ich autorem bo jesli nie to my mu prawa do odsprzedazy nie dalismy.

Amrod

No avatar

2005-11-20 13:16

Jeśli ktokolwiek widział Quick.cart'a i Mambo na pewno wie, iż nie mają ze sobą nic wspólnego, dlatego sugestie iż to co robimy to spolszczenie produktów ''Miro International Pty Ltd'' jest bezpodstawne.

Jeśli chodzi o ceny:
- produkt w wersji podstawowej był, jest i zawsze będzie darmowy
- nie wydaje mi się, by kilkadziesiąt złotych za wtyczkę rozszerzającą funkcjonalność sklepu to wiele, proponuję porównać nasze ceny z cenami konkurencji.

Gdzie, za powiedzmy 300zł (przy dużej ilości wtyczek) znajdziecie prosty w obsłudze, dobry i przetestowany na setkach wdrożeń sklep internetowy, możecie liczyć na szybkie wsparcie techniczne twórców, stały rozwój oprogramowania?

Zaporowe ceny? Raczej śmiesznie niskie, biorąc pod uwagę ile w nie wkładamy pracy, w jaki sposób są dostarczane klientowi (zainstalowane na sklepie, przetestowane)

kolega

No avatar

2005-11-20 13:21

Witam. Dzięki za odpowiedź i wyjaśnienie wszelkich moich pytań. Co do sklepów na allegro to pozwolę sobie wkleić dwa linki w których o ile się nie mylę są sklepy na waszym silniku ze wszystkimi wtyczkami:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73134910
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72430907

Co do promocji na 3 wtyczki w cenie 55% ceny. Byłbym wdzięczny jakbym mógł wiedzieć jakie to wtyczki :)

Czy można liczyć na to że znajdą się tam takie jak:
1. Allpay - płatność kartą kredytową
2. Attributes - atrybuty produktu
3. Users - logowanie klientów

Pozdrawiam

kolega

No avatar

2005-11-20 13:26

"Amrod" - bardzo przepraszam jak Was moimi słowami uraziłem .

Po Waszych wypowiedziach stwierdzam iż warto postawić na Was a nie na jakieś "pseudo" sklepy na allegro.

Pozdrawiam

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-11-20 13:54

kolega - wkrotce pojawia sie zestawy wtyczek w nizszych cenach niz jesli by ktos zamawial je osobno.

Obaj aukcjonariusze uzywaja Quick.Cart'a co jest w dosc prosty sposob rozpoznawalne i niestety obaj lamia licencje usuwajac wpis ''powered by Quick.Cart''

Pozwole sie odwolac do konkretnych aukcji:
1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73134910

Ten Pan nie ma w ofercie ani wtyczki attributes, allpay, nip itd. Z tego co widze to sa to w wiekszosci darmowe wtyczki, ktore moze Pan sciagnac z downloadu.

2. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72430907

Ten Pan odsprzedaje sklep kupiony zapewne wczesniej u kogos innego pod nazwa QuickShop (przerobka Quick.Cart'a) i sprzedaje nasze wtyczki bezprawnie (tego sie jeszcze dowiemy)

Do góry
o nas | kontakt