przeniesienie strony na serwer home

filnston

Avatar: filnston

2018-03-21 19:35

Mam stronę na serwerze hostinghouse.pl. Zakupiłem domenę i miejsce na serwerze home.pl Chce mieć dwie identyczne strony. Jak najłatwiej mogę to zrobić? Nie mogę znaleźć instalki do quick cms 5.2 żeby zainstalować ten kreator na serwerze home i później przenieść pliki. Pomożecie?

» Quick.Cms v5.x

szymaniukjerzy

Avatar: szymaniukjerzy

2018-03-21 19:45

Z deszczu (hostinghouse.pl) pod rynnę (home.pl).
Nie trzeba instalki.
Skopiuj pliki Quick.Cms z serwera hostinghouse.pl i wrzuć je na serwer home.pl
Pamiętaj o http://opensolution.org/docs/?p=pl-install a w szczególności o trybie binarnym i prawach plików.
Koniec.

Jerzy

filnston

Avatar: filnston

2018-03-21 19:52

To ma działać jako subdomena, czy taki odnośnik

filnston

Avatar: filnston

2018-03-21 19:52

Mam to wrzucić w folder temp?

szymaniukjerzy

Avatar: szymaniukjerzy

2018-03-21 20:05

Nie no kolego, to pomoc QC, a nie home.pl
Zapoznaj się z https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/umiescic-strone-www-serwerze-home-pl-struktura-katalogow
Tam też szukaj rozwiązań problemów home.pl

Jerzy

filnston

Avatar: filnston

2018-03-21 21:07

Przecież ja nadal korzystam z quick cms, tylko na innym serwerze. Przeniosłem, ale wywala mi coś takiego:


Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /database/translations/pl.php:1) in /webadmin.php on line 14

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /database/translations/pl.php:1) in /webadmin.php on line 14

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /database/translations/pl.php:1) in /webadmin.php on line 16

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /database/translations/pl.php:1) in /core/common-admin.php on line 150

filnston

Avatar: filnston

2018-03-21 21:22

Powyższe błędy wyskakują, gdy się zaloguje do panelu. A na samej stronie wywala to:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /database/translations/pl.php:1) in /index.php on line 16

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /database/translations/pl.php:1) in /core/common.php on line 218

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /database/translations/pl.php:1) in /index.php on line 80

filnston

Avatar: filnston

2018-03-21 21:31

14 linia webadmin.php

session_start( );

16 linia webadmin.php

header( 'Content-Type: text/html; charset='.$config['charset'] );

150 linia w coomon-admin.php

header( 'Location: '.$sRedirect );

16 linia w index.php

header( 'Content-Type: text/html; charset='.$config['charset'] );

80 linia w index.php

header( "HTTP/1.0 404 Not Found\r\n" );

ittop

Avatar: ittop

2018-03-21 21:54

Flinston pokombinuj z wersjami PHP bo tutaj najpewniej będzie problem. Stara wersja Quick-a nie jest dostosowana do nowszych wersji PHP, które są już standardami na serwerach. W home.pl masz do wyboru PHP od 5.6 do 7.2, Możesz zmienić globalnie w panelu administratora (po wejściu na nazwę serwera przycisk Preferencje->Parametry techniczne) lub dla poszczególnej domeny za pomocą pliku .htaccess.
Pomyśl o aktualizacji Quick.Cms-a do najnowszej wersji.

Waldemar

marcin_k

Avatar: marcin_k

2018-03-22 07:58

prawdopodobnie w pliku database/translations/pl.php masz jakies puste znaki w pierwszej linii. takie cos sie dzieje gdy plik sie modyfikuje nieodpowiednim edytorem. w pierwszej linii powinienes miec <?php i nic przed tym

Do góry
o nas | kontakt