$config['title'] = jak ustawić na sam koniec?

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2018-03-08 19:13

Hej,
Od jakiegoś czasu mnie to zastanawiało, aż w końcu wyrzuciłem ustawiony w config title tytuł, dokładnie miałem tam ustawioną nazwę firmy.

Kategorycznie powinno to się wyświetlać na samym końcu, a nie na początku jak jest do tej pory. Powinno być to poprawione w wersji do pobrania, dziwne że nikt tego nie zauważył wcześniej.

A więc Google widzi to tak:
"ustawiona w title nazwa firmy czy słowo kluczowe:" następnie opis strony...
W wynikach wyszukiwania w Google config title wyświetla się na samym początku z automatu na wszystkich naszych stronach i podstronach.

Zaleca się, że długość zawartości elementu TITLE nie powinna przekraczać 75 znaków wraz ze spacjami. Bardzo ważne są słowa występujące na samym początku – zarówno użytkownicy jak i wyszukiwarki zwracają szczególną uwagę na pierwszych kilka słów – dlatego mniej istotne słowa należy umieszczać poza pierwszą pięćdziesiątką znaków.
Mniej istotnymi dla mnie słowami jest dublowane title na wszystkich stronach i podstronach mojej witryny. Ustawiając sobie piękne tytuły z pięknymi słowami kluczowymi dla każdej strony osobno to automatyczne Title zabiera mi pierwsze najważniejsze znaki.

Teraz moje pytanie, jak zrobić aby TITLE dodawało się z automatu na końcu mojego pięknego tytułu a nie jak do tej pory przed?

» Quick.Cms v6.x

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-03-08 19:19

W index.php masz linię:

 $config['title'] = trim( !empty( $aData['sTitle'] ) ? $aData['sTitle'].' - '.$config['title'] : ( ( !isset( $config['display_homepage_name_title'] ) && $config['current_page_id'] == $config['start_page'] ) ? $config['title'] : strip_tags$aData['sName'] ).' - '.$config['title'] ) ); 



Jeśli uzupełnisz w zakładce SEO strony to powinno być: Z zakładki SEO + z głównego configa

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2018-03-08 19:46

Dzięki selekcjoner, teraz pierwsza trójka: przykładowo "Naturalna mielona kawa", która daje możliwości tworzenia wielu zapytań: Naturalna kawa, mielona kawa, naturalna mielona kawa - będzie brana pod uwagę w Google a nie jak do tej pory nazwa firmy.
Za jakiś czas jak strony się przeindeksują zobaczę jak to będzie wyglądać i dam znać czy działa.

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2018-03-08 20:31

Selekcjoner dałeś linie i co z tą linią? zakładki mam uzupełnione cały czas i tak jak wyżej napisałem w Googlach moje adresy są: "bla bla bla z configa" i dalej opis strony z zakładki SEO, a chce żeby w googlach pierwsze słowa było opisem strony i dalej "bla bala z configa" jak to odwrócić?

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-03-08 20:36

Ale to TYTUŁ czy OPIS?

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2018-03-08 20:39

confik na sam koniec tak jak na obrazku pod adresem https://images84.fotosik.pl/1012/fedb773d2096f2a9gen.jpg

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-03-08 20:46

Widzę, że wersja EXT :)

Po wejściu na główną stronę masz:
<title>Olejne obrazy malowane kwiaty, marynistyka, sklep z obrazami -</title>
A to co pokazuje google.. to już inna bajka.

Warunek który jest w index.php mowi, że jeśli pole TITLE z zakładki SEO jest niepuste to ma się pokazać: $aData['sTitle'].' - '.$config['title']

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2018-03-08 20:49

Ok w takim razie zostawiam pole puste a w index wykasuje znak "-" bo źle się to wyświetla.

euphoria-art

Avatar: euphoria-art

2018-03-08 20:50

od niedawna ext :) daje większe pole manewru

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2018-03-08 20:51

Zgadzam się, warto kupić :)

Do góry
o nas | kontakt