Płatności Modyfikacja

mrka

Avatar: mrka

2017-12-11 09:31

Witam jestem nowy na forum i rozpoczynam dopiero przygodę z cms`em więc proszę o wyrozumiałość jeżeli już to było . A teraz do tematu chodzi mi o płatności gdzie je zapisuje i którą funkcja w order za to odpowiada ? Chce przerobić wpis płatności online aby po jej wybraniu robiło przekierowanie po zamówienie . Druga rzecz która mnie ciekawi gdzie jest zapisany text po złożeniu zamówienia wiem że mogę zmienić to w config ale chce to sobie całkiem przerobić dodac obrazek itp .

Dziękuje i pozdrawiam :)

» Quick.Cart v6.x

Mrk

mrka

Avatar: mrka

2017-12-11 11:21

Poradziłem sobie z Tekstem do modyfikacji pozostało tylko pytanie o płatności ( szukałem zmiennej $sShippingPaymentSelect ale nie znalazlem ) i mam jeszcze jedno nowe pytanie gdzie można edytować treść maila

Mrk

Roni

Avatar: Roni

2017-12-11 13:38

Treść maila masz w funkcji wysyłającej mail - sendEmailWithOrderDetails:
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/ext_6.6/?id=en-functions#orders.php
Tu sobie musisz przerobić na htmla, jeśli chcesz dodać obrazek bo domyślnie jest text/plain. PHPMailer może być pomocny, ew integracja z jakimś api np freshmaila.
Nagłówek i stopka tego maila jest w zmiennej językowej Order_customer_email_foot i head

mrka

Avatar: mrka

2017-12-11 13:58

dziękuje z resztą już sobie poradziłem a jutro zmienię treść maila

Mrk

mrka

Avatar: mrka

2017-12-11 14:02

Mam jeszcze jedno pytanie jeżeli $sMailContent bym przerobił na eval i by czytało wtedy z pliku html to pójdzie to ?

Mrk

Do góry
o nas | kontakt