Brak możliwości instalacji dodatków

pwmgama

Avatar: pwmgama

2017-09-15 14:34

Dzień dobry, mam problem z instalacją dodatków, gdyż nie widoczna jest opcja "+" przy ikonce "i" w zakładce dodatki, nie ma jej przy żadnym dodatku, tak jakby opcja była nieaktywna, proszę o informacje dlaczego tak się dzieje. Dziękuję.

» Quick.Cart v6.x

Sergiusz

Yaca

Avatar: Yaca

2017-09-15 15:57

W wersji bezpłatnej - przy dodatkach, które są dostępne jest aktywna ikona ze strzałką i podpisem Pobierz.

Grzegorz

pwmgama

Avatar: pwmgama

2017-09-15 16:08

Posiadam wersję płatną, ta ikonka przy dodatkach, którą dało się pobrać dodatki, nie wiadomo czemu zniknęła ia nie ma możliwości ściągnąć dodatku i zainstalować ręcznie. Okres wsparcia się skończył, czy to ma wpływ na funkcjonowanie sklepu?

Sergiusz

openzibi

Avatar: openzibi

2017-09-15 17:16

To jest forum dla wersji bezpłatnej. Podpowiem tylko tyle ze w wersjach EXT.6.x jest automatyczny instalator.
Sprawdż w general.php czy instalator masz włączony. (plugin installer option)

StudioStrona.pl

pwmgama

Avatar: pwmgama

2017-10-02 18:30

$config['plugins']['plugins'] = true; // plugin installer option

Jest włączony, czyli jeżeli skończył się okres wsparcia to już nigdzie nie dostanę odpowiedzi na pojawiające się problemy?

Sergiusz

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2017-10-02 18:47

Dostanie Pan. Uzyskał Pan odpowiedź na Pana zapytanie w panelu wsparcia technicznego dla edycji płatnych:
http://opensolution.org/support/

Otwarte forum dyskusyjne dotyczy darmowej edycji. Płatna edycja posiada zastrzeżony kod prawami autorskimi i jego upublicznianie na tym forum z dostępem dla wszystkich jest niedozwolone. Stąd wsparcie dla płatnej edycji jest w zamkniętym tylko dla naszych klientów panelu.

infogrupa

Avatar: infogrupa

2018-01-02 18:10

Witam
Zainstalowałem wersję bezpłatną 6.4 i w zakładce Dodatki jest totalnie pusto - nie ma żadnej pozycji
Jak uruchomię inną instalacje wersji 6.2 to tam mam całą listę dodatków w tym bezpłatne

Co zrobić aby w wersji bezpłatnej 6.4 były widoczne dodatki do instalacji

infogrupa

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2018-01-02 19:51

Spróbuj na innym serwerze np. lokalnym z włączoną obsługa allow_url_fopen. Testowałem Quick.Cms v6.4 i w panelu wyświetla się lista dodatków.

domster

Avatar: domster

2019-03-13 00:24

Witam,
Nie mogę wyświetlić instrukcji instalacji dodatku klikając na ikonę "i" obok zielonego plusa na liście dodatków w panelu administracyjnym.
Po kliknięciu zostaję przekierowany na główną stronę https://opensolution.org/.
Także podczas instalacji dodatku i kliknięciu w link np. "Brakuje wymaganego kodu w plikach: templates/default/order-step-1.php - zapoznaj się z krokiem: 7" zostaję przekierowany na główną stronę open.solution.
Jestem zalogowany na forum, ale nie mam dostępu do forum dla wersji płatnej. Czy to jest przyczyną?

PS. Prowadzę sklep na quick.cart.ext. Jak uzyskać dostęp do forum dla wersji płatnej?

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2019-03-13 07:21

Wsparcie techniczne dla Quick.Cms.Ext i Quick.Cart.Ext dostępne jest pod adresem:
https://opensolution.org/support/

Musisz być zalogowany z konta do którego przypisany jest płatny system.

Gdyby wyskoczył komunikat, że wsparcie jest nieaktywnie, nie przejmuj się tym. Postaramy się odpowiedzieć i rozwiązać Twój problem mimo to.

Do góry
o nas | kontakt