Nowa wersja

Andi1983

Avatar: Andi1983

2017-06-10 14:33

Mam quick CMS 5.2.Ściagnelem 6.4 rozpakowałem go z zipa i wkleiłem do domains/moja domena/.Nie widze żadnych zmian a CMS mam dalej 5.2???

» Quick.Cart v6.x

Andrzej

Roni

Avatar: Roni

2017-06-12 10:37

Spróbuj usunąć wszystkie pliki które tam masz (ew tylko index i pamiętaj o kopii zapasowej). Jeśli nadal działa tzn że wgrywasz w złe miejsce, albo czary jakieś :-D A tak poważnie to może masz jakiś cache dziwny, albo faktycznie jakieś przekierowania domen i lokalizacja się nie zgadza.

gaminco

Avatar: gaminco

2017-11-03 00:35

nie jestem profesjonalista , jednak postępowałma zgodnie instrukcja i dodalam treści do strony bylo ok a tu ngle nasza stroa wyświetla sie jako pusty blog w wordpress nie wiem co z tym zrobić bo nawet niebardzo mam jak zapytac co sie stalo i dlaczego może tutaj mi ktoś pomoże rozwiązać ten problem . strona gaminco.eu pozdrawiam Celina

Celina

Roni

Avatar: Roni

2017-11-03 08:46

gaminco widać w google że Twoja strona działała jeszcze kilka dni temu.
Teraz jest błąd 404. Tak jak gdyby nie było plików na serwerze, albo coś nie tak z konfiguracją skierowania domeny,
Więc teraz to myślę raczej pytanie w pierwszej kolejności do administratora serwera.

wxmarcin

Avatar: wxmarcin

2017-11-13 21:17

Stronę masz nadal na wordpressie więc albo wgrałaś pliki do niewłaściwego katalogu albo np w htaccess coś jest namieszane :)

Marcin

Do góry
o nas | kontakt