TinyMCE

kameleon

Avatar: kameleon

2016-12-06 15:48

Szukam instrukcji z plikiem do pobrania. Edytor TinyMCE (http://opensolution.org/download/images/plugins/Quick.Cms_v6/fullTinyMCE_01.png) tylko do wersji 5.0-5.5

» Quick.Cms v5.x

kasia

Roni

Avatar: Roni

2016-12-06 20:37

Nie ma już dodatków i skórek do tej wersji na Opensolution. Chyba rok temu jeszcze były, ale to już stare wersję, toteż się nie dziwię. Dobrze że do 6.0 jeszcze są, bo ta wersja też już ma 2 lata.
http://opensolution.org/download/quick-cms-i-quick-cms-ext-dodatki.html - tutaj masz informację że "Edytor tinyMCE z wszystkimi opcjami" jest dostępny dla "Quick.Cms v6.0, v6.1, v6.2"
Link do pobrania dodatku masz w panelu najnowszego Quickcms.
Spróbuj, bo może nie będzie dużej różnicy.
A może podmień sobie sam edytor w cmsie, pobierając rozbudowaną wersję ze strony producenta.

kameleon

Avatar: kameleon

2016-12-07 10:39

Nie pasuje do 6...
podmiana edytora tez nic nie dawala, a ja naprawdé potrzebuje tego powiekszonego edytora..

kasia

kameleon

Avatar: kameleon

2016-12-07 10:46

Sciezka do plikow w plugins"-admin.php tez jest inna...

"tinymce-full/jscripts/tiny_mce/tiny_mce.js"nie mam paczki z tinymce z tymi folderami...

kasia

kameleon

Avatar: kameleon

2016-12-07 13:06

Jak podmieni© stary edytor na nowy?

kasia

Roni

Avatar: Roni

2016-12-08 10:01

Najprościej wg mnie pobrać dodatek do najnowszej wersji (masz linka w panelu np quickcms 6.2). Tam masz funkcję do wklejenia w plugins/plugins-admin.php
Potem tylko kopiujesz paczke z tinymce tam gdzie trzeba.
Niestety jako że to nowsza wersja to trzeba zmienić wywołanie pól (w pages-form.php). Ja to zrobiłem tak:

<textarea name="sDescriptionShort" id="sDescriptionShort" rows="20" cols="60" class="text-editor short-description" ><?php echo ( isset( $aData['sDescriptionShort'] ) ? $aData['sDescriptionShort'] : null ); ?></textarea>
<?php echo getWysiwygTinymceFull'sDescriptionShort'null ); ?>


i dla długiego opisu też:

<textarea name="sDescriptionFull" id="sDescriptionFull" rows="20" cols="60" class="text-editor full-description" ><?php echo ( isset( $aData['sDescriptionFull'] ) ? $aData['sDescriptionFull'] : null ); ?></textarea>
<?php echo getWysiwygTinymceFull'sDescriptionFull'null ); ?>



Jeśli nie masz jquery w skrypcie to dodaj sobie jeszcze to w head dla admina.

Do góry
o nas | kontakt