Ogolne pytania 1.0

jacek

Avatar: jacek

2005-10-12 12:31

Witam ponownie!
Kiedys pytalem na forum o błąd: http://opensolution.org/forum/index.php?p=readTopic&nr=967
Czy ten błąd, który aktywuje się akurat na moim serwerze (KIM) będzie naprawiony w wersji 1.0?
Znalazłem na allegro ten sklep - quickshop za 29 zł, praktycznie ze wszystkimi wtyczkami, za które na tej stronie trzeba zapłacić dużo więcej. Podejrzewam, że nie jest to do końca legalne lub przyzwoite, a i sam wygląd sklepu nie jest za ciekawy. Czy nie myślał Pan o dołożeniu w wersji 1.0 choćby atrybutów produktu do wersji darmowej, sama wtyczka kosztuje 70 zł, troche za dużo. Promocja z tymi 3 wtyczkami za 39 zl bardzo ciekawa!
Kiedyś sprzedawał Pan chyba sklep na allegro za jakies śmieszne pieniądze z jakimiś dodatkami, czy obecnie też jest taka możliwość?
Pozdrawiam i gratuluje coraz ciekawszego sklepu!

jacek

Avatar: jacek

2005-10-12 14:08

Jeszcze jedno, czy w wersji 1.0 będzie zaznaczenie czy cena to netto czy brutto? Wg mnie sklep powinien informować np. że to są ceny netto, a w podliczeniu wskazywać już dokładną cenę brutto do zapłacenia u listonosza lub w allpayu.
Pozdrawiam

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-10-12 14:39

jacek - na allegro sprzedawana byla wersja bez tych dodatkow, ktore sa dostepne na sklepie. Wersja 1.0 bedzie posiadala podstawowe funkcjonalnosci czyli bedzie pozbawiona jak i poprzednie wersje wtyczek.

QuickShop to nie nasza przerobka i nie recze za ta aplikacje czy dziala stabilnie.

Problem z kropka jest rozwiazany ale nie dlatego, ze czytamy teraz inaczej katalog ale po prostu zmienil sie system szablonow i nie wybiera sie teraz katalogu z szablonami ale sam plik *.css

Z tego co wiem zgodnie z prawem jest cos takiego, ze jesli nie podane sa informacje jaka to jest cena tzn, ze domyslnie jest to cena brutto.

Wiekszosc sklepow dziala tak, ze wyswietla cene brutto i przelicza na cenach brutto a nie, ze robi cos takiego, ze wyswietla ceny netto i w koszyku przelicza ceny netto i daje wynik w cenie brutto

witaj.net

Nisse

No avatar

2005-10-12 20:24

Polish is so hard to learn...

jacek

Avatar: jacek

2005-10-13 14:31

Ponownie witam, czy będzie możliwe wstawienie do wersji 1.0 kupionych teraz promocyjnych wtyczek?
Kiedy jest szansa na wersję 1.0?
Pozdrawiam!

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-10-13 18:47

jacek - mysle, ze w ciagu 2 tygodni powinna pojawic sie wersja beta ... a wersja stabilna dopiero w listopadzie ... natomiast promocyjne wtyczki sa tylko do konca pazdziernika

witaj.net

jacek

Avatar: jacek

2005-10-14 15:18

Dzieki za info, ale jeszcze nie odpowiedziales:
czy będzie możliwe wstawienie do wersji 1.0 kupionych teraz promocyjnych wtyczek?
Nie zgodze sie odnosnie cen netto/brutto - z punktu widzenia wlasciciela sklepu lepiej podac, ze cos kosztuje 99 zl neeto, a w podliczeniu dopiero podac zestawienie: netto/brutto/wysylka. Ale to moje zdanie.
Wydaje mi sie, ze minimum sklep powinien podawac w dobrze widocznym miejscu: podane ceny są cenami brutto. Chociaz takie cos kazdy srednio kumaty moze sobie wstawic w php.
Pozdrawiam, Jacek

treewood (OpenSolution)

Avatar: treewood

2005-10-14 15:53

jacek - aktualne wtyczki promocyjne nie sa dopasowane do wersji 1.0 i nie bedzie to mozliwe ... jednak jeszcze sporo czasu uplynie zanim wersja stabilna 1.0 zostanie opublikowana

witaj.net

Do góry
o nas | kontakt