Wybór rodzaju strony

optimus

Avatar: optimus

2016-09-18 22:00

Witam,

Chciałbym mieć do wybory rodzaj strony. Czyli chodzi mi o:
Jeśli wejdzie się w zakładkę "Zaawansowane" w edycji strony to można tam wybrać plik do jakiego ma się ta strona odnosić w oknie "Temat". Domyślnie jest to plik page.php Chce zrobić tak abym mógł tam mieć do wyboru inny plik np. page1.php gdzie dla tego innego pliku będę mógł zmienić styl. W efekcie końcowym chodzi o to żeby można było mięć inny styl dla różnych stron. Czy jest to możliwe zrobić ta drogą?


Z góry dziękuję

» Quick.Cart v6.x

Zuraw

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2016-09-18 22:10

Zapraszam do lektury:
http://opensolution.org/Quick.Cart/docs/?id=pl-tips#8

krystianszczypka.pl

optimus

Avatar: optimus

2016-09-19 14:02

selekcjoner Dziękuję ale niestety to za mało dokładnie jest opisane jak dla mnie. W zasadzie jest tam tyle co ja napisałem wyżej. W pliku page.php nie ma np class = "list" w związku z tym nie mam pojęcia co zmienić w nowym pliku np page1.php, żeby odnosił się on do jakiś innych ustawień z pliku style.css. Potrzebuje jakiegoś przykładu.

Zuraw

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2016-09-19 15:03

Załóżmy, że utworzysz nowy plik _header-new.php to w nim możesz sobie zmienić linię:
<link rel="stylesheet" href="<?php echo $config['dir_skin'].$config['style']; ?>" />
na
<link rel="stylesheet" href="<?php echo $config['dir_skin'].'style2.css'; ?>" />

Potem na podstawie style.css utwórz plik style2.css
Nie jest to może najlepszy sposób, ale działa.

optimus

Avatar: optimus

2016-09-19 18:43

selekcjoner już teraz wiem o co chodzi. Źle wyobrażałem sobie tą konstrukcję i myślałem, że odniesienie do nowego stylu ma być w pliku page a to jest w pliku header, a page jest tylko pośrednikiem. Teraz powinienem sobie poradzić - dziękuję za pomoc :)

Zuraw

Do góry
o nas | kontakt