Przeniesienie sklepu i wysypujące się błędy oraz 404

marisella

Avatar: marisella

2015-08-23 08:35

Cześć oraz pomocy, tak na wstępie... :/

Zanim się zacznę produkować, zaznaczę uczciwie, że rzecz się tyczy QC 6.1 Ext, ale trochę zależy mi na czasie, jako że strona mi w gruzach legła i już powoli zaczynam pisać CV, co by się na jakąś kasę w mojej wiejskiej Biedronce dostać, z rozpaczy. Poza tym wydaje mi się (tak intensywnie, jak tylko może się wydawać lamerowi patrzącemu na ciąg dziwnych znaczków), że problem jest niezależny od płatności wersji i na darmowej też by się pojawił. Być mogę podpowiedź w temacie nie będzie naruszać dobra OpenSolution i może się tu pojawić? Jeśli jednak będzie - to mnie spławcie, usuńcie i w ogóle... Będę wtedy walić przez support i czekać cierpliwie :)

Do sedna:

Przeniosłam stronę z OVH na Hekko - przekopiowałam pliki, nadałam atrybuty 777 folderon database i files, sprawdziłam te wszystkie gd2, wersję php oraz resztę z instrukcji i wydawało mi się, że będzie hulać, ale jednak nie :/ Strona główna się wyświetla:
http://marisella.pl/
ale wyskakują mi na niej błędy:
_______
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/database/translations/pl.php:1) in /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/index.php on line 17

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/database/translations/pl.php:1) in /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/index.php on line 19
_______


Dodatkowo przejście na jakąkolwiek podstronę wywołuje błąd 404


Po próbie wejścia na stronę logowania do admina dostaję:
_______
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/database/translations/pl.php:1) in /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/szefu.php on line 14

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/database/translations/pl.php:1) in /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/szefu.php on line 16

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/database/translations/pl.php:1) in /home/mari/domains/marisella.pl/public_html/core/common-admin.php on line 156
_______

Usunęłam plik pl.php i wgrałam na hekko jeszcze raz ten, który jeszcze raz na świeżo ściągnęłam z OVH - ale bez rezultatu :( Wgrałam więc ten plik z czystej instalacji i komunikaty zniknęły, ale nadal zamiast każdej podstrony jest 404. Po wgraniu tego pliku z czystej instalacji da się też zalogować do admina - tam w produktach widzę wszystko ok, ale próba przejścia do podglądu którejkolwiek strony z poziomu panelu też się kończy 404ką.


Ktoś mógłby sierocie podpowiedzieć, co zmarała w trakcie kopiowania? Bo wydawałoby się, że niewiele tam można zepsuć... a jednak :/
Hilfe helpunku!

Edyta.

» Quick.Cart v6.x

marisella

Fast-Graphic

Avatar: Fast-Graphic

2015-08-23 12:11

Pliki kopiowałaś w trybie binarmy oraz w tym samym trybie wrzucałaś pliki na nowy serwer?

marisella

Avatar: marisella

2015-08-23 13:18

Tak, tak w każdym razie twierdzi Total Commander (FTP Tryb przesyłania: Binarnie (archiwa, domumenty))

marisella

selekcjoner

Avatar: selekcjoner

2015-08-23 13:39

Poszukaj na forum pod hasłem "database/translations/pl.php:1"
Trochę już było takich tematów..

marisella

Avatar: marisella

2015-08-23 13:55

Tak, tak, Selekcjoner - trochę googlałam od rana ogólnie i tu na forum, czytałam o tym pustym znaku i kodowaniu, niemniej jednak ja niczego nie edytowałam w międzyczasie. Ściągnęłam pliki na dysk, przegrałam na drugi serwer i tyle z moich czynności. No i u mnie dodatkowo dochodzi problem tych 404ek wszędzie poza główną stroną.

Wróciłam na razie na OVH, z braku pomysłu na rozwiązanie, ale rozwiązanie znaleźć muszę :/ Spróbuję otworzyć ten plik i zapisać w utf-8 bez BOM i zobaczymy, czy to rozwiąże problem, ale kobieca intuicja podpowiada mi, że to nie w tym rzecz (wszak nie ruszałam). Oby się myliła...

Dzięki tak czy siak :)

A gdyby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł, to przyjmuję każdy :)

marisella

marisella

Avatar: marisella

2015-08-23 17:23

Dotarłam do momentu, w którym nie wysypuje już tych warningów i 404ek, ale nadal coś jest grubo nie tak - to już jednak kwestie związane z funkcjonalnościami wersji Ext (logowanie, statystyki, użytkownicy) więc nie będę się produkować tutaj, bo się nie godzi.

Na localhoście strona chodzi lepiej (acz też sypie jakimiś błędami po wejściu w statystyki), więc pewnie wina po stronie Hekko. Obstawiam, że do jutra nic nie zdziałam zatem :(

Dzięki wszystkim za pochylenie się nad moją sprawą; niech Wam Panbuk w dzieciach. :)

marisella

Do góry
o nas | kontakt