Jaki Quick.Cms?

metyl

Avatar: metyl

2015-08-11 09:52

Witam. Jestem administratorem dwóch stron internetowych. Jedną zakładałem sam od podstaw (domena/serwer) i w zestawie otrzymałem kreator stron Quick.Cms.Addv5.2. Druga była już postawiona i nie wiem, gdzie wykupiona jest domena i serwer. Prowadzę ją przy użyciu Quick.Cms.2.7. Różnica jest taka, że w pierwszym nie mogę tworzyć galerii, gdyż zdjęcia dodawane są tylko w pionie, za to mogę ich dodać za jednym razem wiele. W wersji 2.7 mogę tworzyć galerię, ale dodając tylko po 3 zdjęcia na raz. Nie jestem wielkim webmasterem, a niedługo będę chciał założyć stronę dla pewnej firmy, która chce by na stronie była galeria. Czy możecie mi powiedzieć, jak można zaktualizować na serwerze wykupionym od hostinghouse (mam nadzieję, że podawanie takich nazw nie jest karalne) Quick.Cms do takiej wersji, gdzie stworzę galerię, albo czy możecie mi podać namiary na firmę, u której przy zakupie serwera/domeny otrzymuje taki rozbudowany Quick.Cms? Liczę na szybką odpowiedź. W przypadku podawania namiarów na inną firmę, nie zaszkodzi, gdy ta firma udostępnia także sklepy internetowe z open solution.

Fast-Graphic

Avatar: Fast-Graphic

2015-08-11 10:24

Pisałeś już o tym: http://opensolution.org/forum/?iTopic=11977

Do góry
o nas | kontakt