Quick.Cart 6.5 serwer cba i problem z dodatkami

drevco

Avatar: drevco

2015-08-07 20:32

Witam.
Otóż wrzuciłem już z 6 dodatków do Quick.Cart 6.5 zgodnie z instrukcjami i żadne slidery , sondy itp mi nie działają (opcje na stronach sa ale nic nie chodzi bo nie wyświetla). Jedyne co ruszyło to kopiowanie stron, edytor Wysig czy jak to tam sie pisze. Kilka razy wklejałem kod i za każdym razem to samo, brak reakcji w wyświetlaniu mimo włączonych opcji. Czy ktoś już rozwiązał problem z serwerem cba i modyfikacjami-dodatkami do quick.carta.

» Quick.Cart v6.x

drv666

Roni

Avatar: Roni

2015-08-07 21:56

Dobrze by było gdybyś podał linka, bo może masz jakieś błędy w JS. Sprawdź w konsoli jeśli umiesz coś takiego robić.
Z tego co kojarzę to cba to darmowe serwery, więc możliwe że wyświetlają jakieś reklamy (nie ma nic za darmo) ze skryptami JS, które "psują" Twoją stronę.
Generalnie przy dzisiejszych kosztach serwerów (nawet poniżej 50zł na rok) nie ma sensu bawić się w darmowe serwery IMHO. Szkoda czasu, a czas to pieniądz, więc lepiej zerknij na coś w stylu linuxpl.com

drevco

Avatar: drevco

2015-08-08 18:04

adres do strony to uniway.cba.pl. Reklamy tak mają tez tak myslę że mają coś wspolnego z tym wszystkim. W niedlugim czasie pewnie przejde na cos komercyjnego za drobna oplata na rok, ale poki co rozwijam skrypt na darmowym serwie.

drv666

Roni

Avatar: Roni

2015-08-09 08:10

Nie widzę w kodzie html strony żadnego slidera czy sondy.
Korzystasz ze skóki webstyle005, przeniosłeś kod dodatków do plików tej skórki?

drevco

Avatar: drevco

2015-08-09 12:06

Ach bo mialem wylaczone slidery bo i tak sie nie pokazywaly, kod dodatkow do skórki hmm nic o tym nie pisało.

drv666

drevco

Avatar: drevco

2015-08-09 12:10

Teraz mam wlaczone slidery na promocjach, mam dodana cene w dwoch walutach i nie ma żadnej reakcji wyświetlania, sonde miałem ale musialem cofnąć zmiany bo tez nie pokazywało, oraz z ocena produktu z tymi gwiazdkami i tez nic nie pokazuje.

drv666

openzibi

Avatar: openzibi

2015-08-09 22:18

Czy wykonałeś wszystkie punkty instalacji?
Instalacja niektórych dodatków to nie tylko wklejanie kodu ale i wgrywanie odpowiednich plików np. do katalogu plugins lub templates.

StudioStrona.pl

Roni

Avatar: Roni

2015-08-10 09:57

"nic o tym nie pisało" >> ale np w dodatku productsVotes masz w instrukcji instalacji krok w którym musisz dodać kod do pliku templates/default/product.php
Skoro używasz skórki to w Twoim przypadku będzie to: templates/webstyle005/product.php
Generalnie to jest logiczne, ale lepiej się upewnić, bo w przypadku pliku templates/default/style.css jest tak samo, czyli powinieneś go dodać do: templates/webstyle005/style.css
Te pliki akurat mogę podejrzeć przez przeglądarkę pod adresem, który podałeś i tutaj na pewno zrobiłeś to źle.

drevco

Avatar: drevco

2015-08-16 11:20

Bede mial chwile czasu to zerkne w te miejsca i poprawie błedy, pliki z dodatkow były wypakowane i wgrane wiec tu powinno byc ok. Sprawdze te style jeszcze. Mozliwe ze zamiast glownego style skrypt po zmiane skorki bieze style z pliku skorki ^^

drv666

drevco

Avatar: drevco

2015-08-18 20:40

Panowie racja, jeśli ktoś ,używa skórek to trzeba zmieniać równolegle plik style.css i _header.php w skórce bo inaczej nie ma wyników. Sprawdziłem. W skórce Defaultowej były wyniki tyle ze jakiś błąd zrobiłem gdzieś z kodem i musiałem backapowy przywrócić. teraz musze se przypomnieć jakie dodatki wprowadziłem zeby do skórki dodać :)

drv666

Do góry
o nas | kontakt