3 strony na 1

katiusza

Avatar: katiusza

2015-03-07 15:50

Witam
mam taki problem chciałabym w obrębie 1 strony zrobić 3 czyli ze strony głównej wybierałoby się stronę A, B lub C jak mogę to zrobić na quick.cms aby każda z tych stron miała odrębne menu ale podlegała pod 1 główną stronę?

» Quick.Cms v2.x

katiusza

marcin_k

Avatar: marcin_k

2015-03-07 16:05

czyli chcesz zrobic cos podobnego do modnych teraz one page?

katiusza

Avatar: katiusza

2015-03-07 16:11

Prowadze hodowle psów chce podzzielic stronę na 3 rasy i nie wiem jak to zrobic na tym cmsie aby kazda z osobnych stron miala osobne menu. Dodajac teraz nowy dokument zostaje on automatycznie dodany do menu, a ja chciałbym aby ze strony glownej po nacisnieciu odnosnika przenioslo mnie na stronę A gdzie menu bedzie np nowosci, kontakt, linki i odpowiednie do tego podstrony lub wejsc na strone B i w menu bedzie index, artykuly, galeria (i odpowiednie do tego podstrony) itp itd

katiusza

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-03-07 16:55

W skrocie : Zrob strone glowna i do niej dodaj 3 podstrony. Wyswietl je jako lista "nazwa,opis, zdjecie". Wrzucasz tam np. zdjecia , nazywasz je odpowiednio i dodajesz krotki opis co to jest... w kazdej z tych stron w zakladce zaawansowane ustawiasz w polu przekieruj na adres adres jakiejs strony z wlasciwej kategorii..
Nastepnie tworzysz 3 nowe menu(w pliku config.php) i do nich podpinasz wlasciwe strony w panelu. Potem wystarczy zrobic szablony dla tych 3 kategorii i wkleic do kazdego wlasciwe menu zeby po wybraniu kategorii odpowednie menu bylo w naglowku strony.
Mozesz to zrobic kopiujac pliki i zmieniajac w nich co nieco albo wpisujac warunki... ale zaraz... mam nadzieje ze nie chcesz tego zrobic w CMS 2x ????

grafiQa.pl

katiusza

Avatar: katiusza

2015-03-07 17:01

Hm trochę skomplikowane ;) czy moge sie z toba skontaktowac na PW jakos?

katiusza

grafiQa

Avatar: grafiQa

2015-03-07 17:04

http://www.grafiqa.pl/

grafiQa.pl

katiusza

Avatar: katiusza

2015-03-07 17:16

Adres email? bo nie widze na stronie

katiusza

pawgraf

Avatar: pawgraf

2015-03-07 21:36

http://www.grafiqa.pl/kontakt.html

Paweł

katiusza

Avatar: katiusza

2015-03-07 23:26

wyslalam email przez formularz kontaktowy.

katiusza

Do góry
o nas | kontakt